Adıyamanda Halkın Sesi
HV
29 EYLÜL Perşembe 13:24

HAYDİ ESNAFLAR ÜCRETSİZ YÜZME HAVUZUNA

Zübeyir Pektaş
Zübeyir Pektaş
Giriş Tarihi : 04-09-2022 09:13

 

Esnaf kardeşlerimin sosyal devletimizin imkanlarından yararlanması için esnaf kardeşlerimize özel ücretsiz yüzme seans'ları yapılmalı Çağrısı yaptık.
Çağrımız önemli bir talepti. Esnafımız kendini işine aşına müşterisine odaklandırdığı için çalışma saatleri içerisinde kendisine zaman ayırma şansı hemen hemen hiç yok.
Çağrımızda gündeme getirdiğimiz saat'ler en azından iş saat'i değil di Sağolsun, Gençlik Spor il müdürümüz Fikret Keleş,  Esnaf kardeşlerimize 7/24 havuzdan Ücretsiz yararlandırılma sözü verdi.

İl müdürü Fikret Keleş Sosyal medyadan yaptıgımız esnaflar adına talep ve çağrımıza verdiği güzel ve anlamlı daveti paylaşıyorum.

“Adıyamanda heryerde Spor” sloganı ile yaptığımız çalışma ve organizasyonlarda Gençlerimizin yanısıra Aile bireylerinin tamamını Spor ve egzersiz faaliyetlerine katmaktır.Bu kapsamda İlimizdeki tüm tesislerimiz 7/24 esaslı açık olup Tüm Adıyamanlıların hizmetindedir.Bu vesile ile ilimizin mihenk taşları ,emekçileri olan kıymetli esnaflarımızı istedikleri veya sizin belirttiğiniz şekilde ağırlamak ,yardımcı olmak Şahsım ve kurumum adına onur verir.Teklif ve fikirleriniz için Teşekkür ederim Zübeyir Pektaş

Bu cevap bu esnaf için milat 

Teşekkürler müdürüm 

Bu aşamadan sonra Esnaf oda başkanları üyelerine şortlarını hediye ederek gençlik Spor il müdürlüğü yetkilileri ile 
uygun gün ve saat ayarlaması yaparak sürecin standartinazsyonunu sağlamalı.
En azından haftada bir gün isteyen Tüm Esnaf kardeşlerimiz kendi günü ve saatinde Havuz keyfini yaşamalı.
Çağrımıza İlk andan ilgi göstererek Üyeleri adına memnuniyetlerini belirten Küçük Sanayii Sitesi Başkanı  Adnan Kırıkdaş ve Ağaç işleri oda başkanı Zeynal Asnuk 'a Oda üyeleri adına teşekkürlerimi iletiyorum.
TÜM SPOR SALONLARI ÜCRETSİZ HALKA AÇIK Mesajı vererek Vatandaşımızı top yekün sahiplenen yapılan proje kapsamında spor yapacakları imkan ve personel desteğine açık Gençik Spor Müdürümüz #FikretKeleş ve ekibini de kutluyor başarılı çalışmalar diliyorum.
#AdıyamandaHerYerdeSpor

YORUMLAR