Adıyamanda Halkın Sesi
HV
10 HAZİRAN Cumartesi 04:13

.Türkiye’nin Yazarları Sakarya’da

Büyükşehir Belediyesi Kasım kültür sanat etkinlikleri ‘Türkiye’nin Yazarları Sakarya’da isimli özel etkinlik ile devam edecek. Ülkenin 7 farklı bölgesinden 23 şair ve yazar kültür sanat dostları ve öğrencilerle buluşacak.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-11-2022 23:45   Güncelleme : 02-11-2022 23:45
.Türkiye’nin Yazarları Sakarya’da

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kasım kültür sanat etkinlikleri ‘Türkiye’nin Yazarları Sakarya’da isimli özel etkinlik ile devam edecek. 

Türkiye Yazarlar Birliği Sakarya Şubesi iş birliğiyle düzenlenecek programlarda ülkenin farklı şehirlerinden yazar ve şairler Sakarya’da kültür sanat dostlarıyla buluşacak.

Türkiye’nin 7 farklı bölgesi ve farklı şehirlerinden gelecek şair, yazar ve edebiyatçıların konuk olacağı programlara tüm kültür sanat dostlarının davetli olduğu ifade edildi.

TYB Sakarya Şube Başkanı Fahri Tuna ise, programın düzenlenmesinde destek olan ve emek gösteren kurum ve kişilere teşekkür ederek, “Üç gün süreyle 23 şair ve yazara, Sakarya olarak ev sahipliği yapacağız. 14. TYB Şubeler Buluşmasına, Sakarya olarak, iki yenilik getirdik; gelecek bütün yazarlarımızın eserlerinden 'Tekmili Birden' adıyla ortak bir kitap yayınladık, ayrıca yazarlarımızı16 ilçede öğrencilerimizle buluşturacağız.” dedi.

 

AdminAdmin

YORUMLAR