Adıyamanda Halkın Sesi
HV
31 OCAK Salı 03:41

Türkiye yüzyılı proğramımızla Milletimize Cumhuriyetimizin yeni asrına daha büyük heyecanlarla girecegi bir umut ısıgı yaktık

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, “Türkiye Yüzyılı programımızla, milletimize Cumhuriyetimizin yeni asrına çok daha büyük hayaller ve heyecanlarla gireceği bir umut ışığı yaktık” dedi.

AK PARTİ
Giriş Tarihi : 30-11-2022 13:10   Güncelleme : 30-11-2022 13:24
Türkiye  yüzyılı proğramımızla Milletimize Cumhuriyetimizin yeni asrına daha büyük heyecanlarla girecegi
bir umut ısıgı yaktık

 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi’nde düzenlenen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katıldı.

TÜRKİYE’Yİ HUZURLU VE MÜREFFEH BİR GELECEĞE HAZIRLIYORUZ”

Toplantıda yaptığı konuşmada, geçen 20 yılda hep yapageldikleri gibi bugün de milletin her beklentisini hayata geçirerek Türkiye’yi huzurlu ve müreffeh bir geleceğe hazırladıklarını dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ülkemize bugüne kadar kazandırdığımız demokrasi ve kalkınma atılımlarını kesintisiz bir şekilde sürdürerek milletimize sözümüz olan 2023 Türkiye’sine adım adım yaklaşıyoruz” diye ekledi.

Sadece son iki ayda açılışını yaptıkları projelerin her birinin tek başına abide hüviyetinde olduğunu belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, açılışı yapılan projeleri kaydetti.

Türkiye Yüzyılı programıyla, millete Cumhuriyetin yeni asrına çok daha büyük hayaller ve heyecanlarla gireceği bir umut ışığı yaktıklarını söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Daha uluslararası alandaki temaslarımızı, buralardan ülkemiz adına elde ettiğimiz faydaları, şehirlerimize kazandırdığımız küçüklü büyüklü yatırımları saymıyorum bile” şeklinde konuştu.

AK Parti iktidarları döneminde ülkenin yaşadığı en bariz değişimlerden birinin de yatırım, eser ve hizmet algısı çıtasının yükselmesi olduğunu açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bizim toplu açılışlarımız içinde tek başlık olarak geçen herhangi bir yatırımın dahi yanına yaklaşamayacak işleri anlata anlata bitiremeyenler, aslında nasıl komik bir duruma düştüklerinin farkında değiller. Geçmişte sadece bu iki aylık eser ve hizmet bilançomuz, hükûmetleri on yıllar boyunca iktidarda tutmaya yetiyordu. Biz tüm bunları iki aya sığdırdık. İnşallah 2023’ün her gününü, her ayını da böyle dolu dolu geçireceğiz.”dedi

AdminAdmin

YORUMLAR