Adıyamanda Halkın Sesi
HV
29 KASIM Salı 17:34

MİRHAT ADIYAMAN'IN TANITIM ELÇİSİ OLDU

Dokuz yaşında yazdığı beş kitap ile Türkiye'nin gündemine gelen genç yazar Hüseyin Mirhat COŞKUN, kitap dostu Bodrum Belediye Başkanı Sayın Ahmet ARAS tarafından tatille ödüllendirildi. 

KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 24-09-2022 13:25
MİRHAT ADIYAMAN'IN TANITIM ELÇİSİ OLDU

 

 

RADEV ödüllü yazar COŞKUN, ise Bodrum Belediye Başkanına teşekkür ziyaretinde bulundu. İl dışı programından dolayı genç yazar ve ailesi Belediye Başkan Yardımcısı Ummahan YURT ağırladı.  Sayın başkana verilmek üzere İmzalı kitaplarını ve Nemrut heykellerini takdim eden genç yazar Coşkun: "Sayın Başkana misafirperverliğinden ve kitap dostu olmasından dolayı teşekkür ederim." dedi. 

 

Bodrum Belediyesi Başkanı adına küçük yazarı ödüllendiren  Başkan Yardımcısı YURT: "Çocuklara rol model olan Türkiye'nin En Genç Yazarı Hüseyin Mirhat COŞKUN ve ailesini ağırlamaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca kendilerini tebrik eder, sonsuz başarılar dilerim." dedi. 

 

Gittiği her yere Nemrut Dağı heykellerini hediye götürerek Adıyaman'ın gönüllü tanıtım elçisi olan COŞKUN: " Bodrum'dan ve Halikarnas Balıkçısı'ndan çok etkilendim. Fırsat verilirse Bodrum'la ilgili bir hikaye kitabı yazacağım. "  dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR