Adıyamanda Halkın Sesi
HV
31 OCAK Salı 03:22

İletişim Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdürü Efe Murat Erbaş'tan Gazetemizi ziyaret

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdürü Efe Murat Erbaş Halkınsesi Gazetemizi ziyaret ederek imtiyaz sahibi Zübeyir Pektaş'a Başkanlığın çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulundu.

ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 27-11-2022 11:55   Güncelleme : 27-11-2022 11:59
İletişim Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdürü Efe Murat Erbaş'tan Gazetemizi ziyaret

 

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Pektaş Gazetemiz adına Efe Murat Erbaş'a nazik zaferlerinden dolayı teşekkür etti.

Ziyareti esnasında Kamuoyunda “Dezenformasyonla mücadele düzenlemesi” olarak bilinen Basın Kanunu hakkında konuşan Erbaş, Kanunun yalan haberi alışkanlık haline getiren, kronik olarak dezenformasyon üreten kesimleri rahatsız ettiğini ifade etti. Erbaş, kanunun asıl muhataplarının bu alandaki memnuniyetlerini dile getirdiğini belirtti.

Halkın Sesi gazetesi hakkında konuşan Erbaş, Yerel basının öneminin her geçen gün daha anlaşılır olduğunu, Halkın Sesi Gazetesinin de bu alanda Adıyaman’ın güzide basın yayın organları arasında olduğunu dile getirdi. "Ayrıca yerel basının güçlenmesi ve koordinasyonun artırılması için İletişim Başkanlığı olarak daima sahada basın mensuplarımızın, değerlerimizin yanında olduğumuzu hatırlatmak isterim." İfadelerini kullandı.

AdminAdmin

YORUMLAR