Adıyamanda Halkın Sesi
HV
29 EYLÜL Perşembe 13:53

BİLGEHAN YEŞİLYURT: BU MİLLETE HİZMET BOYNUMUZUN BORCUDUR

Adıyaman'da Halkınsesi Gazetesi imtiyaz sahibi Zübeyir Pektaş, Adıyamanda Haber Yazı işleri müdürü Ömer Karakuş ve Adıyaman manşet haber sitesi imtiyaz sahibi Bilal Karadağ Başarılı Jandarma Alay Komutanı Bilgehan Yeşilyurt'a veda ziyareti gercekleştirdiler.

ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 29-08-2022 12:27
BİLGEHAN YEŞİLYURT: BU MİLLETE HİZMET BOYNUMUZUN BORCUDUR

 

Adana Alay Komutanı olarak Ataması yapılan Bilgehan Yeşilyurt Adıyaman'da hizmet ettiği günler hakkında değerlendirmede bulundu.

 

ziyaret dolayısı ile duygularını paylaşan İl Jandarma Alay Komutanı Kd Albay Bilgehan Yeşilyurt,

İl Jandarma Komutanlığı olarak her zaman halkın güvenini sağlamaya çalıştık. Kar kış demeden görevimizin başında olduk. Başta terör olmak üzere her türlü suçla mücadele ediyoruz. Jandarma teşkilatımız kuruluşundan bu yana her zaman halkın yanında olmuştur. Vatandaşı her tür sıkıntısında yanındayız. 

Jandarma bütün gücüyle halkın yanındadır. 

Bu millete hizmet boynumuzun borcudur. Adıyaman terörle anılmayı hak eden bir il değildir.Anılmıyor da  Şuan bölge temizdir. Terörün ülke gündeminden çıktığını görüyoruz. İnşallah buna da şahit olacağız." Dedi.

"BİR PARÇAMIZ ADIYAMAN'DAN YANA"

Yeşilyurt açıklamasının devamında, "Kurumlarımızla iç içeyiz. Sayın valimizin emiri doğrultusunda ilimizin emniyet ve asayişi için elimizden gelen neyse yapıyoruz. Adıyaman çok güzel bir şehirdir. Anadolu coğrafyası insanlıkla yaşıt bir coğrafyadır. Birçok tarihi değere sahiptir. Perre, Karakuş Tümülüsü, Cendere, Nemrut, Sahabe gibi değerler var. Adıyaman'ın toprakları çok verimlidir. Her tür ürün yetişiyor. Yeter ki insanımız eksin. Nar, badem, Trabzon hurması… jandarma teşkilatı olarak kurumumuzun imajı güzel vatandaş bunu hissettiriyor bize. Adıyaman huzur kenti, bir parçamız Adıyaman'dan yana." Tüm hemsehrilerimize selamlar saygılar sunuyorum. 30 Ağustos Zafer bayramlarını Tebrik ediyorum.Dedi.

 

PEKTAŞ:BİLGEHAN KOMİUTANIMIZA BAŞARILAR DİLİYORUZ.

Jandarma Alay komutanı Bilgehan Yeşilyurta veda ziyareti gerçekleştiren gazetemiz imtiyaz sahibi Zübeyir Pektaş, Bilgehan komutanımız Başarılı bir idareci sevk idaresi muazzm bir komutanımızdı sosyal yönden aktif yönü ile Halkımız ile bütünleşerek Jandarmamızın başarısına başarı kattı. Yeni görev yerinde başarılar diliyorum daha güzel mevkilerde göreceğimizi de biliyorum. dedi.

Pektaş, Ülkemiz güvenli liman, Halk olarak  büyük bir gemi İçerisindeyiz bu gemi idaresi ,dürüst ve vatan bayrak mukeddasatına sadık kaptanlarımız ile rotası sağlam ve emin adımlar ile yoluna devam edecektir. Allah Devletimize zeval vermesin diyerek Bilgehan komutana el yapımı gemi maketi takdim etti.

Ziyarette Yeni Alay komutanımız 

Kd Albay Ferdi Özbakırcı da hazır bulundu Yeni komutanımız Ferdi Albayımıza da hayırlı başarılı görevler diliyoruz dedi.

 

AdminAdmin

YORUMLAR