Adıyamanda Halkın Sesi
HV
31 OCAK Salı 02:33

BESO’dan seminere davet

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası, (BESO) Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürlüğü ve Özel Eğitim Dernekleri Federasyonu işbirliği ile Özel Eğitimde Değerlendirme ve Eğitim Yaklaşımları konulu programa tüm öğretmen ve vatandaşları davet etti.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-08-2022 12:36   Güncelleme : 29-08-2022 12:36
BESO’dan seminere davet

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, mesleki ve sosyal hayatında sağlıklı ikamesi için, Özel Eğitimde Değerlendirme ve Eğitim Yaklaşımları hakkında 31 Ağustos Çarşamba günü saat 17:30’da Belde Mahallesi’nde bulunan Kültür Turizm İl Müdürlüğü konferans salonunda düzenleyecek.

Çiftçi, “Programdan amacımız odamıza bağlı olan özel eğitim kurumlarımıza destek olmak, öğretmenlerimizi eğitimlerinde daha başarılı olmaları için yol göstermek bununla beraber halkımıza da özel eğitim konusunda bilgilendirme ve özel eğitime ihtiyacı olan çocukları daha iyi bir şekilde toplumla kaynaştırmadır.” şeklinde konuştu.

Akdeniz Üniversitesi Öğretim Görevlisi Abdullah Çiftçi, “Özel Eğitimde Değerlendirme ve Eğitim Yaklaşımları” hakkında seminer verecek.

Çiftçi, tüm öğretmen ve Batman halkına çağrıda bulunarak seminere katılmalarını ve bu gibi programlardan yararlanmalarını istedi. (İLKHA)

AdminAdmin

YORUMLAR