Adıyamanda Halkın Sesi
HV
31 OCAK Salı 03:32

BESO’dan oda üyelerinin çocuklarına bir indirim daha

Batman Esnaf ve Sanatkârlar Odası ile özel bir gelişim eğitim kurumu arasında eğitim hizmetleri protokolü imzalandı. Protokol kapsamında oda üyelerinin çocuklarına yüzde 25 indirim imkânı sağlandı.

EĞİTİM
Giriş Tarihi : 26-08-2022 13:10   Güncelleme : 26-08-2022 13:10
BESO’dan oda üyelerinin çocuklarına bir indirim daha

Batman Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, projeleri kapsamında oda üyeleri için indirim hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.

Çiftçi, gelişim eğitim kurumu ile eğitim iş birliği protokol imzalayarak odaya kayıtlı üyelerin çocuklarının yüzde 25 indirimli hizmet alabileceğini vurguladı.

Eğitim ve öğretime destek vermek adına üyelerinin faydalanması için bir kurum ile daha anlaştıklarını belirten Çiftçi, "Yaptığımız protokol anlaşması sonucu tüm sınıf düzeyleri için yüzde 25 indirim hakkımız oluşmuştur. Protokolün her iki kuruma da hayırlı olmasını diliyorum. Oda üyelerimizin bu imkânı değerlendirmelerini istiyorum. Eğitim ve öğretime destek vermek adına yaptığımız bu anlaşmadan faydalanmak isteyen üyelerimiz, belgelerini göstererek eğitim kurumu merkezi ile irtibata geçebilirler." diye konuştu.

Konuşmaların ardından kurum yöneticileri ile Başkan Çiftçi protokol metnini imzaladı. (İLKHA)

AdminAdmin

YORUMLAR