BÖLGE
Giriş Tarihi : 29-05-2022 16:51

PEKTAŞ’TAN İLETİŞİM BAŞKANLIĞI BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARETPektaş; 'Basın Toplumun Gözü ve Sesidir'

PEKTAŞ’TAN İLETİŞİM BAŞKANLIĞI BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARETPektaş; 'Basın Toplumun Gözü ve Sesidir'Gazetemiz imtiyaz sahibi Zübeyir Pektaş, basın emekçilerinin her zaman yanında olan ve emekliliğe ayrılan Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdürü Erdoğan Güvel’i makamında ziyaret ederek kendisiyle vedalaştı. Zübeyir Pektaş gerçekleştirmiş olduğu ziyarette Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdürlüğü’ne atanan Yahya Tekin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulanarak Nemrut heykelciklerini takdim etti.
Ziyarette Zübeyir Pektaş’a Adıyaman’da Haber Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ömer Karakuş eşlik ederken, emekliliğe ayrılan Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdürü Erdoğan Güvel, ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi.
“Sayın müdürümüz Yahya Tekin’e yeni görevinde başarılar dilerim”
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdürlüğü’ne gerçekleştirdikleri ziyaret hakkında açıklamada bulunan gazetemiz imtiyaz sahibi Zübeyir Pektaş, “Sayın müdürümüz Erdoğan Güvel, çok değerli bir insandı. Sürekli olarak biz basın emekçilerini ziyaret ederek bizlerin sorunlarını dinlerdi. Sayın müdürümüz Erdoğan Güvel’e şimdiye kadar vermiş olduğu hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederim. Bundan sonraki emeklilik hayatında kendisine uzun ömürler dilerim. Sayın müdürümüz Erdoğan Güvel’i asla unutmayacağız. Ayrıca Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdürlüğü’ne atanan Sayın Müdürümüz Yahya Tekin’i ziyaret ederek kendisiyle yakından tanıştık. Sayın müdürümüz Yahya Tekin’e bizlere gösterdiği misafirperverliğinden dolayı çok teşekkür ederiz. Adıyaman’dan Şanlıurfa ilimize geldiğimizde müdürümüzün bizlere gösterdiği misafirperverlikten dolayı çok mutlu olduk. Sayın müdürümüz Yahya Tekin’e yeni görevinde başarılar dilerim” dedi.
“Doğru ve tarafsız bir şekilde haberlerimizi okuyucularımıza ulaştırmaya devam edeceğiz”
Konuşmasında basının önemine vurgu yapan Zübeyir Pektaş; “Adıyaman basını olarak sürekli olarak halkımızın yetkililere iletmek istediği konuları haber yaparak bir nevi köprü vazifesini yerine getiriyoruz. Bu noktada basının önemi oldukça fazla. Basının olduğu her yerde yetkililerin ve sivil toplum kuruluşlarının çalışmaları daha hızlı bir şekilde kamuoyuna duyurulmuş olur. Böylelikle halkımızda devlet yetkililerimizin hizmetlerini daha hızlı bir şekilde duymuş olurlar. Bizlerde yerel basın olarak her zaman devletimizin hizmetlerini en hızlı bir şekilde kamuoyuna aktarmayı en öncelikli görevlerimiz olarak görüyoruz. Günümüzde sosyal mecranın hızla yayılmasıyla birlikte artık haberlerimizi anlık olarak okuyucularımıza ulaştırmaktayız. Okuyucularımızda yoğun bir şekilde haberlerimizi takip etmeye devam ediyorlar. Bizler yerel basın olarak her zaman doğru ve tarafsız bir şekilde haberlerimizi okuyucularımıza ulaştırmaya devam edeceğiz. Basın toplumun gözü ve sesidir” dedi.
Zübeyir Pektaş’ın ve Ömer Karakuş’un ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getiren Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdürü Yahya Tekin ise, basın emekçilerine görevlerinde başarılar diledi.
Konuşmaların ardından Zübeyir Pektaş, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Şanlıurfa Bölge Müdürlüğüne atanan Yahya Tekin’e Nemrut Dağı’nı temsil eden heykelcikleri takdim etti.

AdminAdmin