BÖLGE
Giriş Tarihi : 29-05-2022 16:02

ZÜBEYİR PEKTAŞ’TAN ŞANLIURFA İŞKUR MÜDÜRLÜĞÜNE ATANAN HEMŞERİMİZ ÇETİNKAYA’YA ZİYARET

Pektaş; “Muazzam Bilgisi, Birikimi Tevazusu Ve Ev Sahipliği İle Müdürüm Bizleri Gururlandırdı” Gazetemiz imtiyaz sahibi Zübeyir Pektaş, Adıyaman’da Haber Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ömer Karakuş’la birlikte Şanlıurfa Çalışma ve İş kurumu (İŞKUR) Müdürlüğüne atanan hemşerimiz Kaya İlhan Çetinkaya’yı makamında ziyaret ederek başarılar diledi.

ZÜBEYİR PEKTAŞ’TAN ŞANLIURFA İŞKUR MÜDÜRLÜĞÜNE ATANAN HEMŞERİMİZ ÇETİNKAYA’YA ZİYARETGörev yaptığı kurumlarda sürekli olarak halkın sorunlarına çözüm odaklı çalışan Kaya İlhan Çetinkaya’nın Şanlıurfa İŞKUR Müdürü olarak atanmasından sonra kamu kurumlarından, sivil toplum kuruluşlarından ve halktan ziyaretler gerçekleşti.
“Adıyaman basını olarak her zaman müdürümün yanındayız”
Gazetemiz imtiyaz sahibi Zübeyir Pektaş’ta İŞKUR Şanlıurfa İl Müdürlüğü’ne atanan hemşerimiz Kaya İlhan Çetinkaya’ya yeni görevinde başarılar dileyerek; “Adıyaman’ın Kahta ilçesi doğumlu olan Kaya İlhan Çetinkaya müdürümüzün İŞKUR gibi önemli bir kurumun müdürü olması bizleri çok mutlu etmiştir. Adıyamanlı bir başarılı hemşerimizin Şanlıurfa gibi bir büyükşehirde halkımıza hizmet vermesi bizleri onurlandırmıştır. Kaya İlhan Çetinkaya müdürümüz çalıştığı bütün kurumlarda halkın sorunlarına çözüm bularak onların yanında olmuştur. Şanlıurfa ilinden önce de çalıştığı kurumlarda halkımızın her zaman yanında olan müdürümüzün çalışmalarını yakından takip etmekteydik. Hatta o çalışmaları duyarken bir Adıyamanlı olarak çok gururlanıyorduk. Kaya İlhan Çetinkaya müdürümüzün Şanlıurfa iline İŞKUR müdürü olarak atandığını duyunca meslektaşım Ömer Karakuş ile birlikte müdürümüze bir ziyaret gerçekleştirdik. Muazzam bilgisi, birikimi tevazusu ve ev sahipliği ile müdürüm bizleri gururlandırdı. Kaya İlhan Çetinkaya müdürüme yeni görevinde başarılar dileriz. Adıyaman basını olarak her zaman müdürümün yanındayız” dedi.
“Hemşerimin bu anlamlı ziyaretinden dolayı kendilerine görevlerinde başarılar dilerim”
Şanlıurfa Çalışma ve İş kurumu (İŞKUR) Müdürlüğüne atanan hemşerimiz Kaya İlhan Çetinkaya ise gazetemiz imtiyaz sahibi Zübeyir Pektaş’ın ve Ömer Karakuş’un ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getirerek; “Memleketim olan Adıyaman’dan ziyaretime gelen Halkın Sesi Gazetesi imtiyaz sahibi Zübeyir Pektaş ile Adıyaman’da Haber Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Ömer Karakuş’a çok teşekkür ederim. Hemşerimin bu anlamlı ziyaretinden dolayı kendilerine görevlerinde başarılar dilerim” diye konuştu.
Konuşmaların ardından Zübeyir Pektaş, Şanlıurfa Çalışma ve İş kurumu (İŞKUR) Müdürlüğüne atanan hemşerimiz Kaya İlhan Çetinkaya’ya Nemrut heykelciklerini takdim etti.
Kaya İlhan Çetinkaya kimdir?
1986 yılında Kahta/Adıyaman’da doğdu. Lisans eğitimini Akdeniz Üniversitesi Kamu Yönetimi ve Siyasal Bilimi alanında tamamladı. Meslek hayatına PTT Genel Müdürlüğü’nde başladı. Sosyal Güvenlik Kurumu merkez birimlerinde görev aldıktan sonra Şanlıurfa Çalışma ve İş Kurumuna İl Müdürü olarak asaleten atanan ve 28.04.2022 tarihinde göreve başlayan Kaya İlhan Çetinkaya evli ve bir çocuk babasıdır.

AdminAdmin