ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 19-05-2022 20:35

ADIYAMAN KİTAP FUARI KAPILARINI AÇIYOR

​Adıyaman Belediyesi tarafından bu yıl 20-29 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan 'Kitap Günleri' için hazırlıklar tamamlandı.

ADIYAMAN KİTAP FUARI KAPILARINI AÇIYOR


20-29 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan 'Adıyaman Belediyesi Kitap Fuarı' için hazırlıklarını tamamlayan Adıyaman Belediyesi, yerel ve ulusal düzeyde onlarca yazarı Adıyamanlı kitapseverlerle buluşturacak.

Kitap Günleri ile ilgili değerlendirmede bulunan yetkililer, etkinliğin Adıyamanlılardan büyük ilgi görmesini beklediklerini dile getirerek, "Adıyaman Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek olan ve birbirinden kıymetli yerel ve ulusal düzeyde onlarca yazarın katılacağı Adıyaman Belediyesi Kitap Fuarı' çalışmalarımızı tamamladık. Fuar Merkezine kurulan stantlarda gerçekleştirilecek etkinliğimize tüm halkımızı bekliyoruz." ifadelerini kullandı.

Yetkililer, 20 Mayıs Cuma günü saat 14.00'te açılışı yapılacak olan ve 10 gün sürecek olan etkinlik boyunca Nurullah Genç'ten Emine Şenlikoğlu'na, Serdar Tuncer'den Prof. Dr. Hamdi Günoğar, Hayati İnanç'tan daha birçok yazara ev sahipliği yapacak olan fuarın açılış saatinin 10.00, kapanış saatinin ise 20.00 olduğunu sözlerine ekleyen yetkililer, bulvar üzerinde çalışan belediye otobüslerinin de fuar süresince Adıyaman Fuar ve Kongre Merkezine kadar gideceğini belirtti. (İLKHA)

AdminAdmin