GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-04-2022 07:28

Kara yollarında yol durumu ve kapalı yollar

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Kara yollarında yol durumu ve kapalı yollar

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre;

1-Edirne-İstanbul yolunun 32-35. kilometreleri arasında Selimpaşa köprülü kavşak yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekmektedir.

2-Uşak-Banaz-Afyonkarahisar yolunun 50-52. kilometreleri arasında hızlı tren hattı köprü ayağı yapım çalışmaları nedeniyle her iki yönde ulaşım servis yollarından sağlanmaktadır.

3-Gerede-Kızılcahamam yolunun 19. kilometresinde bulunan Aktaş-2 Köprüsündeki onarım çalışmaları nedeniyle her iki istikamet trafiğe kapatılarak ulaşım servis yolundan iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanmaktadır.

4-Amasya-Taşova yolunun 46-47. kilometreleri arasında (Taşova Şehir Geçişi) köprü yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

5-Alaca-Sorgun yolunun 20-21. kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü; 28-29. kilometreleri arasında ise bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

6-Beşikdüzü-Trabzon yolunun 45. kilometresinde (Medical Park Hastane Mevkii) yaya üst geçidi bakım onarım çalışması nedeniyle 21.30-06.30 saatleri arasında her iki yönde ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanacaktır.

7-Söğüt-Seydikemer yolunun 50-59. kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekmektedir.

8-Mekece-Bilecik-Bozüyük yolunun 51-52. kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.

9-İnebolu-Kastamonu yolunun 23-30. kilometreleri arasında sel hasarları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır. (İLKHA)

AdminAdmin