GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-04-2022 11:12   Güncelleme : 26-04-2022 11:16

ADVAK'tan Altınok'a teşekkür ziyareti

Adıyaman İl ve İlçeleri Eğitim Vakfı (ADVAK) Ramazan ayı boyunca öğlenciler için hazırladığı iftar  sofrasına katkı sunan Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok'u ziyaret etti.

ADVAK'tan Altınok'a  teşekkür ziyareti"Adıyaman İl ve İlçeleri Eğitim Vakfımızın Ramazan ayı boyunca öğrencilerimize verdiği iftar yemeklerinin 15 günlük kısmını karşılayan Adıyaman dostu Keçiören Belediye Başkanı Sayın Turgut Altınok'u Vakfımızın Başkanı Sayın Şevket Gürsoy kalabalık bir heyetle nezaket ve teşekkür ziyaretinde bulundu. İlgi, alaka ve desteklerinden dolayı Keçiören Belediye Başkanı Sayın Turgut Altınok'a şükranlarımızı sunuyoruz." İfadeleri kullanıldı.
Turgut Altınok'a ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Adıyaman Eski Milletvekili Sayın Şevket Gürsoy, Vakfın eski başkanları, Mhmet Eskici, Hacı Bülent Eskici, İsmail Altuntaş, Mustafa Yüce, MHP Adıyaman eski miletvekili Hasari Güler, Yargıtay üyeleri, Mustafa Uslu, Mehmet Aksu, Ali Ramazan Bilgisiçok, Adıyaman Üniversitesi kuruucu Rektörü Mustafa Güzndüz'e ziyaretlerinden ötürü çok teşekkür ediyorum." dedi

AdminAdmin