GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-04-2022 18:45   Güncelleme : 21-04-2022 18:49

HAYIR SEVER İŞ İNSANI ARSLAN'DAN ÖĞRENCİLERE İFTAR YEMEĞİ

ADVAK Adıyaman il ve ilçeleri eğitim vakfı Ankara'da eğitim gören  Adıyamanlı Öğrencilere İftar yemeğinde buluşturmaya devam ediyor.

HAYIR SEVER İŞ İNSANI ARSLAN'DAN ÖĞRENCİLERE İFTAR YEMEĞİ

 

 

Adıyaman il ve ilçeleri eğitim vakfı başkanı Şevket Gürsoy'un çağrısı ile Ramazan boyunca Ankara'da ikamet eden Adıyamanlı İş insanları bürokratlar ve Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok Tarafından aralıksız şekilde iftar yemeği verilmeye devam ediyor.

Mesele Adıyaman ve insanı olduğunda ilk beni yazın  diyen Hayırsever İş insanı Kemal Arslan Adıyamanlı öğrencileri Dün akşam İftar yemeğinde Buluşturdu. Zeynep Ana vakfı onursal başkanı  İş insanı Kemal Arslan'ın Onursal başkanlığını yürüttüğü Kordinatörlüğünü Adıyaman Ünüversitesi kurucu rektörü Prof Dr Mustafa gündüz tarafından organize edilen iftar yemeğine Adıyamanlı üniversite öğrencileri katıldı. Adıyaman'ın önde gelen bürokratları,siyasetçileri ve iş insanları ile buluşma ortamı bulan Adıyamanlı öğrenciler ADVAK Üyeleri Başkan Şevket Gürsoy ve Hayırseverlere teşekkürlerlerini ilettiler.

Ankara ADVAK'ta iftar düzenleyen 

Hayırsever iş insani Arslan Yaptığı çeşitli yardımlar, iaşe ve verdiği burslar ile onlarca öğrencinin geleceğini şekillendirmesine de vesile oldu. Olmaya devam edeceklerini belirtti 

 

 

 

AdminAdmin