ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 17-04-2022 15:33

KARAHAN'DAN BİN AİLEYE RAMAZAN KUMPANYASI

Siyasetçi-İş İnsanı Sinan Karahan, Adıyaman ve ilçelerde Ramazan nedeniyle bin aileye gıda yardımında bulundu.

KARAHAN'DAN BİN AİLEYE RAMAZAN KUMPANYASISiyasetçi-İş İnsanı Sinan Karahan, sürdürdüğü yardım çalışmalarında Ramazan ayı nedeniyle Adıyaman ve ilçelerde tespit ettiği ihtiyaç sahibi bin aileye Ramazan kumanyası dağıttı.
Siyasetçi-İş İnsanı Sinan Karahan, tarafından ilçede maddi durumu iyi olmayan aileler tespit edilerek hazırlanan bin koli vatandaşlara dağıtıldı.
Türkiye'nin ekonomik sıkıntılı günler geçirdiğini ve bu Ramazan ayında da yine ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak için yardım kolileri dağıtımı gerçekleştirdiklerini aktaran Siyasetçi-İş İnsanı Karahan,"Zor süreçten geçtiğimiz bu dönemde ihtiyaç sahibi ailelerimize bin koli gıda yardımında bulunduk. Ramazan ayının yardımlaşma ve paylaşma duygusuyla imkanlarımız doğrultusunda ihtiyaç sahiplerine bir nebze de olsa faydamız dokunsun istedik. Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine yalnız olmadıklarını hissettirmek istedik. Ramazan ayında yardımlarımızı artırarak ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya çalıştık. Adıyaman ve ilçelerimizde ihtiyaç sahibi ailelere 1000 adet yardım kolisi dağıttık ve dağıtmaya devam edeceğiz. Elimizden geldiği kadar ihtiyaç sahibi ailelerin yanında olmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimin Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını diliyorum"dedi.

Adıyaman kamu oyu tarafından taktirle karşılanan bu yardımlar diğer iş insanlarından da bekleniyor.

AdminAdmin