GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-04-2022 07:40

Kara yollarında son durum

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Kara yollarında son durum

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre;

1-İzmit-Kandıra yolunun 0-19. kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekmektedir.

2-Çanakkale-Aliağa-İzmir yolunun 27. kilometresinde Petkim Köprülü Kavşağı yapım çalışmaları nedeniyle, bölünmüş yolun Aliağa-İzmir yönü kapatılarak, ulaşım İzmir-Aliağa istikametinden iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanmaktadır.

3-Saimbeyli-Feke-Kozan yolunun 58-59. kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak sağlanmaktadır.

4-Zigana Geçidi-Torul-Gümüşhane yolunun 6-20. kilometreleri arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

5-Dalaman-Fethiye yolunun 11. kilometresinde Fethiye istikameti sağ şeritte meydana gelen yolda oturma nedeniyle Fethiye istikametinde ulaşım sol şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.

6-Zonguldak-Karabük İl Sınırı-Yenice-Karabük yolunun 33-34. kilometreleri arasında şev yüzeylerine çelik ağ yapılması çalışmaları nedeniyle 08.00-17.00 saatleri arasında kısa süreli aralıklarla yol trafiğe kapatılarak ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

7-Adıyaman-Kâhta yolunun (Feribot İskelesi mevkii) 53-59. kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

8-Belören-Hadim yolunun 14-17. kilometreleri arasında Eyiste Viyadüğü yapım çalışmaları nedeniyle 08.00-18.00 saatleri arasında ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

9-İliç-Kemaliye-Arapgir yolunun 0-1. kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

10-Karlıova-Bingöl yolunun 30-38. kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır. (İLKHA)

AdminAdmin