GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-04-2022 07:25

Kara yollarında son durum

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Kara yollarında son durum

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre;

1-Kocaeli-Yalova yolunun 7. kilometresinde sinyalize kavşak çalışmaları nedeniyle Yalova istikametinde ulaşım tek şeritten sağlanmaktadır.

2-İzmir-Çeşme Otoyolunun 3-7. kilometreleri arasında (Güzelbahçe Kavşağı-Urla Kavşağı) ekolojik köprü yapım çalışmaları nedeniyle İzmir-Çeşme istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

3-Mengen-Yeniçağa yolunun 24. kilometresinde meydana gelen heyelan nedeniyle Mengen-Yeniçağa istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

4-Kırıkhan-Hatay yolunun 1-2. kilometreleri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

5-Sinop-Boyabat yolunun 51. kilometresinde köprülü kavşak yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

6-Rize-Ardeşen yolunun 49. kilometresinde bulunan Pazar-2 Tünelinin Rize-Ardeşen istikametinde bulunan güney tüpünde yapılacak olan altyapı çalışması nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanacaktır.

7-Ezine-Küçükkuyu yolunun 42-43. kilometreleri arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.

8-Zonguldak-Devrek-Mengen Yolunun 17-18. kilometreleri arasında meydana gelen heyelan nedeniyle Zonguldak istikametinde ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.

9-Mesudiye-Sivas yolunun 50-53. kilometreleri arasında heyelan nedeniyle ulaşım Mesudiye istikametinde tek şeritten sağlanmaktadır.

10-Fethiye-Seydikemer-Kaş yolunun 20-39. kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır. (İLKHA)

AdminAdmin