GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-03-2022 16:56

ALTINOK'TAN ADIYAMANLI ÖĞRENCİLERE 15 GÜNLÜK İFTAR

ADVAK Başkanı Şevket Gürsoy Ramazan ayının manevi duygularının öğrenciler tarafından da aile ortamı gibi bir ortam da yapılması için öğrencilere iftar verilmesi çağrısında bulundu.

ALTINOK'TAN ADIYAMANLI ÖĞRENCİLERE 15 GÜNLÜK İFTAR


Adıyaman il ve ilçeleri Eğitim Vakfı Başkanı Şevket Gürsoy yaptığı açıklamada, Saygı değer hemşerilerim dostlarım kardeşlerim, mübarek Ramazan ayımız geldi. Yüce Mevla'mızdan başta sağlık olmak üzere ailece toplum olarak millet olarak insanlık olarak güzel yaşamlar ömürler niyaz ediyorum. Bu kutsal ay da yapacağınız sadaka fitre her türlü yardımlarınız kabul olsun inşallah. Bizler vakıf olarak öğrencilerimize Ramazan boyunca her gün vakıf binamızda iftar yemeği vereceğiz15 günlük iftar yemeğini Keçiören belediye başkanımız Turgut Altınok karşılıyor, Allah razı olsun. Geriye kalan 15 gün İçin iftar yemeği vermek isteyenler bizlerle irtibata geçebilirler. Şu an itibariyle iftar yemeği vermek isteyenler, Kemal Arslan, Ali Öztürk, İsmet Çetinkaya, Gökcan Gürsoy, Ali salıcı, Murtaza Özdüzen, Ali Yüksel Özmen, Muhammed Özdoğan, Davut Aydın,Emin Kaya şimdiden bu arkadaşlara teşekkürlerimi iletiyorum." Dedi. 

Bu çağrıdan sonra Adıyamanlı Siyasiler ve Bürokratlarımızın Başkan Gürsoy'un çağrısına katkı sunmaya devam ettikleri gözlendi.

AdminAdmin