GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-01-2022 16:24   Güncelleme : 01-01-2022 16:29

ADVAK’ta Hemşeri Dayanışması

Adıyaman İl ve İlçeleri Eğitim Vakfı (AD-VAK) Ankara'da yaşayan her biri kendi alanında uzmanlaşmış, kariyerlerinin zirvesinde yer alan, yeni kitaplar yayımlayan yazar ve şair hemşerileri ile bir araya geldi.

ADVAK’ta Hemşeri Dayanışması

 

 

AD-VAK Başkanı Şevket Gürsoy’un ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarete Prof. Dr. İsmet Emre, Prof. Dr. Mustafa Gündüz, İş Baş Müfettişi Arif Temir, TÜİK E.Başkan V.  Enver TAŞTI, MOBBİNG Eğitim Yardım ve Dayanışma Derneği Başkanı Eğitimci İsmail Akgün, Akademisyen iş Güvenliği Uzmanı Dr. Adnan Ağar,  Mühendis Kadir Dağhan ve TYB Ankara Şubesi Başkanı Mehmet Sait Uluçay katıldı.  

Mobbing ve Siber Mobbing adlı kitabı yayınlanan İsmail Akgün, bu kitabı AD-VAK Başkan Şevket Gürsoy'a hediye etti. Katılımcılar tek tek selamlama konuşması yaparak yayınlanmış eserleri hakkında bilgi vererek böyle güzel bir organizasyon sağlayan AD-VAK Yönetim Kuruluna ve Başkan Şevket Gürsoy'a teşekkür ettiler. Başkan Şevket Gürsoy’da; “Sizlerle birlikte olmak hepimiz için büyük bir onurdur. Sizler Adıyaman'ın Ankara'daki aydınlık yüzü, konuşan dilisiniz, iyi ki varsınız, başarılarınız daim olsun” dedi. Başkan Şevket Gürsoy,  “Kanal D televizyonunda yayınlanan “Şarkılar Bizi Söyler” adlı programın konuğu olan ünlü sanatçımız Kahtalı Mıçe’nin Adıyamanı çok güzel temsil etmiş ve olağanüstü tanıtmıştır. Kendisine buradan herkesin huzurunda teşekkür ediyorum” dedi.

Ayrıca, pandemi koşulları altında da olsa, dikkatli bir biçimde her ay bir uzman kişinin katılımlarıyla konferanslar düzenlenmesine yeniden başlanılması kararı alındı.