ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 24-12-2021 09:27   Güncelleme : 24-12-2021 09:27

Ekici; Seçilirsem maaş ve huzur hakkı almayacağım

Adıyaman Manifaturacılar Züccaciyeciler Tuhafiyeciler Halıcılar Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkan adaylığını açıklayan İrfan Ekici seçilmesi halinde maaş almayacağını belirtti.

Ekici; Seçilirsem maaş ve huzur hakkı almayacağım

 

 

Adıyaman'da Halkın sesi gazetesi İmtiyaz Sahibi Zübeyir Pektaş'ı Üye ziyaretleri kapsamında Gazetemiz merkezinde ziyaret ederek Esnaf üyelerinin sıkıntılarını çözüm önerilerini anlatan Ekici. Adıyaman'da Halkın sesi gazetesi ni uzun süredir takip ediyorum Adıyaman için güzel işlere imza attığına şahidiz başarılar diliyoruz dedi.

Gazetemize yaptığı açıklamada kendisini tanıtan

1977 doğumlu 3 çocuk babası olan Ekici sude center, Almiara, Vakamen, zühre mağalarının sahibi,ekici;Esnafın sesi olmaya talip olduğunu dile getirdi.

Başkan Adayı Ekici çalışmalar hakkında, "Bire bir esnafa ulaşmaya çalışıyoruz. Tabi ki listelerin bizde olmaması nedeniyle sıkıntı yaşadık bizler ekip olarak uzun süredir sahadayız esnafımızın yoğun teveccühü var. Listelerin geç elimize geçmiş olması dolayısı ile ulaşamadığımız arkadaşlar oldu. Tüm üye arkadaşlarımıza ulaşmaya bizler kıt imkânlarla çalışıyoruz. Gazeteciler bizde, çiçekçilerin bir kısmı, kırtasiyecilerin bir kısmı bizde. Bunların hiçbirinin bizde olduğunu bilmiyorduk. Liste olmadığı için biz bu insanlara ulaşamadık. Son gün son saate kadar sahadayız. 696 üyemiz var. Biz odanın bütün imkanlarını esnafımıza yönelik kullanacağım. Maaş almayacağım. Odaya akacak parayı durumu iyi olmayan esnafımızın ailesine yönetimimle birlikte götüreceğim. Başkan seçildiğim andan itibaren  esnafımız ve üye arkadaşlarımıza her daim ilaşacağım selamsız geçmeyeceğim, sorunları sıkıntılarını dinleyip çözüm odaklı çalışacağım. 

Oda İmkanını Tüm üyelerimize adilane olarak dağıtacağım.

Salgın döneminde bizler kendi imkânlarımızla iş yerlerimiz açtırmaya çalıştık." dedi

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren gazetemiz imtiyaz sahibi Zübeyir Pektaş Adıyaman için her hayırlı hizmetin destekçisi olduğumuz biliniyor. Çıktığınız bu yolda başarılar diliyorum.ziyaretten dolayı teşekkür ediyor başarılar diliyorum dedi.