ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 23-12-2021 19:26   Güncelleme : 23-12-2021 19:34

KANAAT ÖNDERİ İŞ İNSANI ARSLAN :HÜKÜMETİMİZİ DESTEKLEYELİM

Zeynep Ana Onursal Başkanı Alevi kanaat önderi işadamı Kemal Arslan gazetemizi ziyaret ederek  gündemi değerlendirdi. 

KANAAT ÖNDERİ İŞ İNSANI ARSLAN :HÜKÜMETİMİZİ DESTEKLEYELİM


Ülkemiz ve ilimizin kalkınması adına güzel hizmetlere imza atabilme adına tüm kesimlerin Adıyaman menfaatleri noktasında ortak noktada birleşmesinin gerektiğini söyleyen Arslan, "Beklentisiz olarak bize ne görev düşerse seve seve yaparız." dedi.
 Arslan yaptığı açıklamada, "Ben bana yüklenen yükle Adıyaman'ın gelişmesi için canımla, malımla, çocuklarımla Adıyaman'ın gelişmesi için çalışacağım. Ben ve çocuklarımın siyaset ile yakından uzaktan işi olmayacak biz bunu aile anayasamıza da kaydetmişizdir dedi.
Adıyaman'ımız menfaatleri doğrultusunda  ortak noktada  buluşamadığı için yeterli destek ve hizmet gelmediğini belirten Arslan En azından Gaziantep'i kendimize örnek alarak memleketimizin, torunlarımızın geleceğine yönelik hep birlikte çalışıp örnek olacağız. Temennim odur ki güzel bir bahçe olalım ve çiçekleriyle, meyveleriyle bir bütün olalım. Öyle olmalıyız ki ülkemiz için partilerimizi bir yana bırakarak hep birlikte güç olalım. İktidara gelen hükümetleri ülkenin kalkınması için destekleyelim. Memleketimizde tarihi eserlerimizle bir numarayız. Ama bunların üstü henüz kapalı. Hepimiz birlikte memleketin sahibi olup memleketimizi kalkındıracağız." Dedi.
Can dostum yolumuzda yolda yürüyen değil, yoldan çıkanı yola nasıl getiririz, yolda yürüyen zaten yürüyor bizler, sevgi alanında nasıl birlikteliğimizi güçlendiririz, çocuklarımızı terör örgütlerinden, zararlı maddeleri çocuklara aşılayan ve içiren zalimlerden nasıl uzak tutarız. Devletimiz Peygamberimizin kutsal ocağıdır, hem anadır hem babadır, bunun böyle olduğunu çocuklarımıza nasıl aşılarız. Devletimiz öncelikle yetimlerin, mazlumların, yoksulların, huzur mutluluk içinde olmalarını sağlamak, ve Ayrıca namusumuzu, şerefimizi, topraklarımızı, aynı zamanda sağlığımız için çareleri temin etmeye çalışıyor olduğunu, eğitimli olmamız sorumluluk üstlendiğini ve bunun böyle olduğunu, çocuklarımıza nasıl ve ne şekilde Anlatmalıyız bunun için çözümler üretmeye hep birlikte gönüllü olmaya çalışmalıyız.  dedi.