ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 19-12-2021 11:37   Güncelleme : 19-12-2021 11:42

BAŞKAN SALMAN KONFERANS SALONU AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Yeni Adıyaman Esnaf Kredi kefalet Kooperatif Başkanı Mustafa Salman Konferans salonu açılışı yaptı. kurulduğundan bu yana oda da görev alan  kooperatif üyelerine plaket takdim etti.

BAŞKAN SALMAN  KONFERANS SALONU AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ

. 

 

 

Adıyaman Merkez Ulu Cami Mah.815 Sok.No:13/1'de 

Yeni Adıyaman Esnaf Kredi kefalet kooperatifi kendi yerlerinde 1000 Kişilik Konferans salonunu hizmete açarak Adıyaman'ın ve esnafların ihtiyaç duyduğu önemli eksikliğini gidererek esnaflar için toplantı ve etkinlikleri yapacakları bir salona kavuşturmanın ayrıcalığını yaşadı.

Başkan Mustafa Salman yaptığı açıklamada,"Odamızın Kuruluşundan itibaren daha önce görev alan arkadaşlarımızla birlikte, şimdi devam ettiğimiz yol arkadaşlarımız olan yöneticilerimiz ile gece gündüz demeden alın teri dökerek uyumlu bir çalışma izledik. Bizler dostlarımızı, yöneticilerimizi ve Üyelerimizi Ahde Vefa dost ikliminde yetişen güllerden gördük. Bizler Üyelerimizi Vefa mertliğin, erdemliğin, yiğitliğin, sözünün eri olmanın, sadık kalmanın, dürüst davranmanın yansıması ve hayata geçirilmesi olarak gördük. O kadar şanslıyız ki üyelerimizle Vefayı duyguda, düşüncede, tasavvurda aynı şeyleri paylaşanlar olarak Odamızın etrafında pervane gibi olduk. Bu ulvi meziyetler beraber çalışmanın güzelliğin yansıması olarak bizlere ışık oldunuz. Odamız üyelerimizle birlikte Ahde vefa iyilik, kardeşlik ve dostluk ikliminde boy verip filizlenerek büyüdü, Oda olarak samimi bir kucaklama içerisinde olduk." Dedi.

Açıklamanın devamında, "Zor zamanları beraber aşarak yol yürüdük. Geçmişten bu yana bir gölge gibi yanımızda oldunuz. Geçmişte görev alan arkadaşlarımız, görevleri, esnasında içimizdeki umutsuzluğu yok ederek, Odamızı daima ileri götürme hedefinde oldular, Odamızdan Bekledikleri tek şey karşılık istemeden yar olduklarını gösterdiler. Tek gayeleri bizleri yeniden umuda yolcu etmek ve gönül köprümüzün önünü ve yolunu gösterdiler. Hayat her zaman bizim istediğimiz gibi devam etmeyebilir. Hatalar yapabiliriz. Tam o sırada Vefalı dostlar yanımızda olarak, ama öyle vefalı dostlarımız var ki hayatta en yalnız olduğumuz anlarda; en güzel gülüşleri, en samimi bakışlarıyla bizi aydınlatarak yolumuza ışık tutular. Oda olarak Sizlere ömür boyu gururla saklayabileceğiniz bir anı olmasını dileyerek bugüne dek sunmuş olduğunuz katkılardan dolayı plaket takdim etmekten büyük onur duyarım. Başarılarınızın devamını dilerim." İfadelerini kullandı.