SAĞLIK
Giriş Tarihi : 17-12-2021 18:56   Güncelleme : 17-12-2021 18:56

ÇELİK; BANKA PROMOSYONU İLE İLGİLİ ÇALIŞMALARIMIZ VAR

  Sağlık Sen Adıyaman şube Başkanı Yakup Çelik sağlık çalışanlarının daha iyi bir maaş alabilmeleri için banka promosyonlarının yeniden ihaleye çıkması istediklerini belirtti

ÇELİK; BANKA PROMOSYONU İLE İLGİLİ ÇALIŞMALARIMIZ VAR

 

Çelik yaptığı açıklamada, "Adıyaman İl Sağlık Müdürlüğü ve Müdürlüğe bağlı Halk Sağlığı Hizmetleri, İlçe Sağlık Müdürlükleri, 112 Acil Sağlık Hizmetleri, TSM, ASM ve bağlı birimlerde görev yapan sağlık Çalışanlarımızın 2022 Şubat ayında bitecek olan Maaş Promosyonu ile ilgili; Sağlık-Sen Adıyaman Şubesi olarak;

1 Sağlık çalışanlarımızın iyi bir maaş promosyonu alabilmesi için, süreci yakından takip ederek, Adıyaman İl Sağlık Müdürü, Müdürlük Yöneticileri, ilimizdeki Banka Yöneticileri ve Bankaların Bölge Müdürlükleri düzeyinde çeşitli görüşmelerde bulunduk.

2 Sağlık Çalışanlarımızın iyi bir maaş promosyonu alabilmesi için yeniden ihaleye çıkılmasına il Sağlık Müdürlüğümüzle birlikte karar verdik. 

3 Yetkili sendika olarak geçmiş dönemlerde sağlık çalışanlarımız için çok iyi denecek düzeyde maaş promosyonları almıştık.

4 Yapacağımız yeni ihalede de, sağlık çalışanlarımızı memnun edecek düzeyde bir promosyon alacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

İlk günden itibaren süreci birlikte takip ettiğimiz İl Sağlık Müdürümüze ve Müdürlüğümüzün Değerli Yöneticilerine gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür eder. Yeni çıkacağımız maaş promosyon ihalesinin Sağlık Çalışanlarımız için hayırlı olmasını dilerim." İfadelerini kulandı.