ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 16-12-2021 21:03   Güncelleme : 16-12-2021 21:07

Berberler ve Kuaförler Odası Başkan Adayı Mahmut Atalay Ziyaretlere devam ediyor

12.01 2022 tarihinde yapılacak olan Adıyaman Berberler,kuaförler ve Otelciler Esnaf ve Sanatkârlar Oda seçiminde aday olan Mahmut Atalay meslektaşlarından destek olmaları çağrısında bulundu.

Berberler ve Kuaförler Odası Başkan Adayı Mahmut Atalay Ziyaretlere devam ediyor

 

 

 

Oda üyesi esnafları işlerlerinde ziyaret ederek sorun sıkıntı ve taleplerini dinleyerek yapacakları hizmetleri oda üye esnafları ile paylaşan Mahmut Atalay esnaf arkadaşların yoğun ilgisi ile karşılanıyor.

Ziyaret esnasında Berberler,Kuaförler ve Otelciler esnaf odasını daha iyi yerlere getirme sözü veren Atalay, "Mahmut Atalay 26 yıldır erkek ve bayan kuaförlüğü yapıyorum. Bayan kuaförlüğü 18 yıldır devam ediyor. Mesleğin eksikliklerini arkadaşlarımızın da desteğiyle yola çıkarak gördük. Ne yazık ki çevre illerimizdeki odaları eksiklikleri de görüp fark etmemek mümkün değil.

ODAMIZI ÇEKİM MERKEZİ YAPACAGIZ

 Odamızın bir harabeden farksız olduğunu görüyoruz. 

Odamızın ve esnafımızın daha güzel yerlerde olması için başkanlık adaylığımızı açıkladık. Öncelikle harabe binadan odamızı çıkartıp daha güzel hale getireceğiz. Berber esnafımızın açılış kapanış saatleri doğrultusunda şikâyetleriyle karşı karşıyayız. Bunun için çalışmamız olacak.

 

SALGIN DÖNEMİNDE ODA YÖNETİMİ ESNAFA ULAŞAMADI Salgın döneminde Berberler ve Kuaförler odası sınıfta kaldı. Esnafla bir araya gelip güzel bir dayanışma ve kurumsallaşma ile çalışacağız. Şikâyetler ve beklentiler doğrultusunda çalışacağız. Market ve indirim kartlarıyla 5 yüz üyemize fayda sağlamaya çalışacağız.  Her kurumda görüşmeler sağlamayı esnafımızla yola devam edeceğiz. Esnaflar kaybetmesin ve güzel yerlerde olsun diye bize oy vermelerini istiyoruz." dedi.