ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 13-12-2021 20:46   Güncelleme : 13-12-2021 20:50

GÜNIŞIĞINDAN ATAD'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Adıyaman Turizm ve Tanıtım derneğine hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor

GÜNIŞIĞINDAN ATAD'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

.

Adıyaman Merkezde faaliyet gösteren Özel Günışığı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi Kurucusu Mahmut Yıldırım ve personelleri ATAD'a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler Harfane gecesine katıldılar.

Adıyaman Turizm ve Tanıtım derneği faaliyetlerini yakından takip ettiklerini belirten Özel Günışığı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi müdürü Mahmut Yıldırım Kısa sürede sosyal konulardaki duyarlılığınız bizleri memnun etti bu sebeple ziyaret gercekleştirdik. Üzerimize düşen her konuda derneğimizin yanındayız. 10 - 16 Mayıs'ta ortak program yapmayı istiyoruz dedi.

Başkan Fatih Adıyaman'da Özel Günışığı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi Müdürü Mahmut Yıldırım ve personellerine ziyaretten dolayı teşekkür ederek ATAD'ın yol haritasını ve dernek olarak her türlü kamu yararı olan projelerde destek olacaklarını, Adıyaman'ın tanıtım noktasında eksik kaldığını belirterek gençlerinde desteği ile en iyi şekilde bu eksikliği gidermeye çalışacaklarını söyledi.

Program ATAD'ın gelenek haline getirdiği Çiğköfte,Peynirli helva ikramı, Ali Milli Yönetimindeki ATAD Harfane gurubunu bir birinden güzel Adıyaman parçaları ile şiirler eşliğinde,

Misafirlerin doyasıya eğlendiği gecede misafirler de türkü ve şiirleri ile katkı sundu.