GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-12-2021 13:22   Güncelleme : 05-12-2021 13:25

ADVAK ÇEKİM MERKEZİ OLMAYA DEVAM EDİYOR MHP Genel Merkez Üst yönetiminden Advak'a Ziyaret

Ankara'da Adıyaman'ın en güçlü STK'sı olan Adıyaman İl ve ilçeleri eğitim Vakfı Siyasi parti temsilcilerini ağırlamaya devam ediyor.

ADVAK ÇEKİM MERKEZİ OLMAYA DEVAM EDİYOR MHP Genel Merkez Üst yönetiminden Advak'a Ziyaret

 

 

.

Merkezi Ankara'da olan,Başkanlığını AK Parti 22 ve 23. dönem Milletvekili ve Adıyaman Belediye Başkanlığı görevlerinde bulunan Şevket Gürsoy ve Vakıf yönetiminin Önemli Misafirleri vardı.

27. Dönem MHP Adıyaman 3. Sıra Milletvekili Eğitimci Sami Güler'in girişimleri ile Mhp genel başkan yardımcısı 27. dönem Ankara Milletvekili Prof.Dr.Mevlüt Karakaya, genel başkan yardımcısı  MYK üyesi Prof.Dr. Filiz Kılıç ve MYK üyeleri ADVAK'ı ziyaret ettiler. Ülke gündemi ,Adıyaman ve Ankara'da ki Adıyaman'ın konuşulduğu ziyaret Çiğköfte ikramı ile Ankara'da ikamet eden Adıyamanlı Bürokrat,iş insanı vakıf gönüllüleri ile buluştular. 

Program Sunumunu Sami Güler'in  gercekleştirdiği

Ziyaret ile ilgili memnuniyetlerini belirten Başkan Şevket Gürsoy MHP Genel Başkan Yardımcıları ve MYK üyelerinin vakfımıza yaptıkları nazik ziyaret için teşekkür ediyoruz Adıyamanımızı Misafirlerimize En güzel şekilde resmettik anlattık Adıyamanlı olma ayrıcalığını en üst düzeyde yaşamaya devam ediyoruz bunun için bu gücü bize yaşatan kıymetli hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz dedi.

Ayrıyeten MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Bey'in ince düşüncesi ve kıymetli hediyesi için teşekkür ediyoruz.