KAHTA
Giriş Tarihi : 23-11-2021 11:26   Güncelleme : 23-11-2021 11:39

DR SALICI ÇİFTİ GÖNÜLLERE GİRMEYE DEVAM EDİYOR

Kâhta Devlet Hastanesinin sevilen kadın Doğum doktorları Bahar ve Mehmet Salıcı çifti siyasi parti kadın kolları teşkilat üyeleri ile buluşarak kadın sağlığı ve kanserleri konusunda eğitim verdi.

DR SALICI ÇİFTİ GÖNÜLLERE GİRMEYE DEVAM EDİYOR


Kahta'nın kısa sürede sevilen sayılan ve fikirleri ile hayat kolaylaştıran genç Dr salıcı çifti farklılıklar sergilemeye devam ediyor.

Kanser haftası münasebeti ile Siyasi parti kadın kolları teşkilatlarına misafir olan Genç doktorlar Tüm kesimlerin duasını almaya başladı. Bu kapsamda ziyaretleri hakkında açıklama yapan Dr Mehmet salıcı yaptığı açıklamada, "Bu haftaki eğitimlerimden biri de AK Parti Kâhta Kadın Kolları yönetimine. Erken teşhisin hayat kurtardığını konuştuk. Sayın Başkan Fatma Olt ve yönetimine ev sahipliğinden ötürü teşekkürlerimi sunarım. Temel gayem; zamanla Adıyaman’daki tüm farklı kesimlere ve kadın gruplarına bu konuda eğitim vermek ve kadınlarımızın sağlığını iyileştirmek." Dedi.

Salıcı açıklamasının devamında, "Eşimle birlikte Cumhuriyet Halk Partisi Adıyaman Kadın Kolları yönetimiyle kahvaltı organizasyonunda buluşarak kadın sağlığı ve kanserleri hakkında bilgiler verdik. Son birkaç yılda pandemi nedeniyle kadınlarımız kanser taramalarını yaptırmamakta, bu da erken teşhisi zorlaştırmaktadır. Bu konuda tüm kadınlarımızın duyarlı olması gerekmektedir. Biz hekimlere düşen ise farkındalığı arttırmak. Sayın Başkan Songül Yavuz ve yönetimine duyarlılıklarından ötürü teşekkürlerimi sunarım." ifadelerini kullandı.