KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 25-10-2021 17:37   Güncelleme : 25-10-2021 17:37

ADVAK ÜYELERİNDEN YAZAR ULUÇAY'A DESTEK

ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen Ankara 16. Kitap Fuarı’nı Ziyaret Edern ADVAK Başkanı Şevket Gürsoy ve Yönetim kururlu üyeleri hemşehrilerini yanlız bırakmadı

 ADVAK ÜYELERİNDEN YAZAR ULUÇAY'A DESTEK
.
16. Ankara Kitap fuarında
Türkiye Yazarlar Birliği Ankara Şubesi olarak stant açarak fuara katılan TYB Ankara Şube Başkanı Hemşehrimiz Mehmet Said Uluçay'a ADVAK Başkanı Şevket Gürsoy ve Yönetim kurulu üyeleri Ziyaret ederek destekte bulundular.
Ankara'da ki Adıyamanlı Hemşehrileri ve tüm kitap severleri 16. Ankara Kitap fuarına davet eden Başkan Gürsoy değerlerimiz ile varız kıymetlerini bilmeliyiz diyerek Başta Hemşehrimiz TYB Ankara Şube Başkanı Sait Uluçay ve Tüm yazar arkadaşlarımıza başarılar diliyorum dedi.
Ziyaret dolayısıyla memnuniyetini dile getiren TYB Ankara Şube Başkanı Uluçay
16. Ankara Kitap Fuarında bizi onurlandıran Vakfımız Başkanı ve Adıyaman Eski Milletvekili Sayın Şevket Göüsoy ile Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Eskici, İsmail Altuntaş ve Hacı Elçi ile zeynal Karlı’ya sonsuz teşekkürler ediyorum.dedi
Ankara 16. Kitap Fuarı’yla ilgili görüşleri dile getiren TYB Ankara Şubesi Başkanı Mehmet Sait Uluçay, kitap fuarlarının şehrin fikir dünyasını zenginleştirdiğini, okuyucuların kitapla buluşmasını sağladığını, özellikle gençlerin yazar ve şairlerle yüz yüze konuşma imkanı bulduğunu söyleyerek, TYB Ankara Şubesi’nin zengin kitap içeriğiyle fuara farklı bir renk kattığını ifade etti.