ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 05-10-2021 11:16   Güncelleme : 05-10-2021 11:16

ATAD ONURSAL BAŞKANI ARSLAN ANAOKULU YAPMA SÖZÜ VERDİ

Hayırsever iş insanı Kanaat Önderi  Zeynep Ana Vakfı ve ATAD Onursal Başkanı Kemal Arslan 4. derslikli anaokulu yapma sözü verdi.

ATAD ONURSAL BAŞKANI ARSLAN ANAOKULU YAPMA SÖZÜ VERDİ

 Adıyaman Turizm ve Tanıtım Derneği Kurum ziyaretleri kapsamında 
Dernek Başkanı Fatih Adıyaman , Onursal Başkan Kemal Arslan, Başkan Vekili ve Adıyamanda Halkınsesi gazetesi imtiyaz sahibi Zübeyir Pektaş Yönetim kurulu üyesi Nihat Alsan, Müzik koordinatörü Ali Milli ve Şair yazar Ali Gülmez, Geçtiğimiz ay göreve başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen'e Hayırlı olsun dileklerinde bulunarak başarılı bir eğitim öğretim yılı geçirmeleri temennisinde bulundular. Adıyamanımızın dün'ünü ve bugünü üzerine güzel verimli ortamda geçen buluşmada, ATAD Onursal Başkanı Kemal Arslan Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen'in Ana okulu konusunda Adıyamanımız da ki eksiklikleri dile getirmesi Hayırseverleri göreve davet etmesi neticesinde Adıyaman iş dünyasına teşvik kapsamında Başkan Kemal Arslan, Valimiz ve Müdürlüğümüzün Her hangi uygun buldukları bir yere 4 derslikli Ana okulu yapma sözü verdi. Kısa sürede protokol ile okul inşaatına başlanacağı sözünde veren Arslan Eğitim ve geleceğimize yatırım yapmaktan onur duyuyoruz dedi.
Bilindiği gibi Sağlık ocağı okul ve Çok amaçlı sınıf ile Devletin her koşulda koşulsuz olarak davetine  icabet eden  İş insanı Kanaat Önderi Kemal Arslan Çok sayıda üniversite öğrencisine burs vermesi ilede tanınıyor.