ADIYAMAN
Giriş Tarihi : 29-09-2021 21:38   Güncelleme : 29-09-2021 21:38

BÜYÜKŞAHİN AİLESİNDEN TEŞEKKÜR

Geçtiğimiz günlerde Rahmetli olan Alevi Dedesi Kanaat Önderi Ali Büyükşahin'in ailesi Teşekkür mesajı yayımladı.

BÜYÜKŞAHİN AİLESİNDEN TEŞEKKÜR

BÜYÜKŞAHİN AİLESİNİN MESAJI

Aile Adına Veli Büyükşahin'in yaptığı açıklama
Aile büyüğümüz, Üryan Hızır Ocağımızın Piri, Ali Büyükşahin dedemiz, sadece yakınları, ailesi ve talipleri için değil bütün toplumumuz açısından yeri doldurulamaz büyük bir kayıp oldu. Çok üzgünüz, yaslıyız.
Tedavi sürecinde, Hakk'a uğurlama ve taziye döneminde dostlarımızı, canlarımızı yanımızda gördük. Bütün bu süreçte, bizimle birlikte olan, bizzat gelen, emek veren, mesaj yayınlayan, arayan soran, gelemeyip yasımızı paylaşan, yurt içinden ve yurdışından, Alevi kurum, genel başkan ve yöneticilerine; her inançtan din görevlileri ve temsilcilerine;  ocaklarımızın pirleri, dedeleri ve rehberlerine; basın yayın kuruluşlarına; siyasi partilerin, genel başkan, merkez yöneticileri, eski ve yeni milletvekillerine; aydın, akademisyen, yazar, müzisyen ve sanatçılara; Adıyaman ve Malatya başta olmak üzere, değişik illerde görev yapan kamu kurum yöneticileri ve yerel yöneticilerine; Adıyaman'ın sivil toplum örgütleri, medyası, kanat önderleri, sendika, oda, birlik, bütün siyasi parti ve muhtarlarına, ticaret erbabına, taliplerimize, akrabalarımıza ve cümle canlara teşekkür ederiz. 
Hakk hepinizden razı olsun. 

BÜYÜKŞAHİN AİLESİ

Not: pandemi koşullarından dolayı Bulam Cemevinde devam eden taziyemizi bu günden itibaren sonlandırmış bulunuyoruz. Bir telefonunuz ve mesajınıza razıyız.