Dimez, Dr. Kılınç İçin Sahada

Ak Parti eski İl Başkanı Abdurrahman Dimez, Ak Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Süleyman Kılınç için saha çalışmalarına başladı.

Dimez, Dr. Kılınç İçin Sahada
Dimez, Dr. Kılınç İçin Sahada Admin

Seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaşı Ak Parti Belediye Meclis üye adayı Fadlı Erdem ile beraber ziyaret eden Ak Parti eski İl Başkanı Abdurrahman Dimez, "Umut ediyorum ki yeni dönemde Süleyman bey çıtayı daha da yükseltecek ve hepimizin arzu ettiği bir kent olma yolunda emin adımlarla ilerleyecektir" dedi.

Adıyaman için elinden geleni yapacağını ifade eden Dimez, "Yaklaşan 31 mart seçimleri öncesi genel başkanımızın takdirleriyle il belediye başkan adayımız olan DR. Süleyman Kılıç ağabeyimizin seçim kampanyasına katkı sunmak adına bizde saha çalışmalarına destek veriyoruz. Uzunca bir zamandır vatandaşta bu kadar karşılığı olan ve sevilen bir adayımız olmamıştı bu durum çalışma istek ve şevkimizi dahada artırmış durumda. Umut ediyorum ki yeni dönemde Süleyman bey çıtayı daha da yükseltecek ve hepimizin arzu ettiği bir kent olma yolunda emin adımlarla ilerleyecektir. Bizde bu seçimde genel başkanımızın bu isabetli aday seçimine inşallah en iyi şekilde mukabele edip elimizden gelen desteği sağlayacağız.  Herşey daha güzel ve daha yaşanabilir bir Adıyaman için olmalı."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOÇ. DR. ÖZBOLAT, 3B BİYOYAZICILARLA ORGAN BASIMI  KONUSUNU ANLATACAK
DOÇ. DR. ÖZBOLAT, 3B BİYOYAZICILARLA ORGAN BASIMI KONUSUNU ANLATACAK
Milletvekili Toprak’tan 19 Mayıs Mesajı
Milletvekili Toprak’tan 19 Mayıs Mesajı