AK Parti eski Milletvekili Mehmet Metiner: "Kandilin ve Saadet Partisi, AK Parti'ye Kaybettirmek İçin İş Birliği Yapıyorlar"

AK Parti 24.25.26 dönem Miletvekili Mehmet Metiner, " Küresel ölçekte itler, çakallar Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a boyun eğdirmeye çalışıyorlar. Biz Kahta halkı olarak Bu itlerin çakalların oyunlarını başlarına geçireceğiz ve reisin yanlız olmadığını Kahta halkı olarak reisin arkasında olduğumuzu göstereceğiz"dedi.

AK Parti eski Milletvekili Mehmet Metiner:
AK Parti eski Milletvekili Mehmet Metiner: Admin

Kahta'da 31 Mart yerel seçim çalışmalarını yürüten Metiner, Uluslararası küresel güçlerin seçimle ile ilgili oynadığı oyun ile ilgili açıklama yaparak tepki gösterdi.

Kahta'da seçim çalışmalarını başarılı bir şekilde yürüttüklerini ifade eden Metiner, "AK Parti olarak sahada çalışıyoruz. Halkımızın bize olan sevgisi devam ediyor. Ezici bir farkla AK Parti tekrar kazanacak Kahta'da Engin Akel ile birlikte Halkın son derece sevdiği bir adayımız var. Yurt dışı eğitimini başarıyla tamamlamış. Uluslararası ilişkilerde mastırı olan vizyonu olan temsil yeteneği olan genç bir başkanımıza Kahta halkının sonsuz destek vereceğine inanıyoruz. Şimdilerde başkalarının sesi kuru gürültü ile çıkıyor olabilir Güçsüz olanlar zayıf olanlar seslerini daha gür çıkarırlar ama bizim gizli bir gücümüz var. Biz garip gurabanın fakir fukaranın kimsesizlerin partisiyiz. Onların sandıklara nasıl akın ettiğini herkes görecek. Sadece kahta'da değil Türkiye her yerinde Ak Parti tartışılmaz gücü Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Ak Partinin tartışılmaz gücü 31 Martta Kahta'da bu anlamda şampiyon ilçelerimiz de biri olacaktır" dedi.

"KANDİLİN VE SAADET PARTİSİ, AK PARTİYE KAYBETTİRMEK İÇİN İŞ BİRLİĞİ YAPIYORLAR"

HDP ve Saadet partisi ittifakına ilişkin açıklama yapan Metiner, "Kandilin Partisi ile Saadet partisi, Ak partiye kaybettirmek için iş birliği yapıyorlarsa söyleyecek bir şey yok. Vatandaşımız sandıkta kendisi gerekeni söyleyecektir. Tabi biz HDP'ye oy veren her seçmeni terörist görmüyoruz. PKK'lı görmüyoruz. HDP'ye oy veren seçmeni de kendimizden biliyoruz. Militan bir topluluğu dışında kandilin talimatı doğrultusunda hareket eden militan bir topluluğun dışında HDP'ye oy veren her seçmene kürt kardeşimizin kendimizden biliyoruz ama kandilin siyasi şubesi olarak adeta kandile taze kan taşıyan kan üzerinden siyaset yapan bir partinin Saadet Partisi gibi Erbakan'ın sözde misyonunu sürdürdüğünü iddia eden bir parti ile iş birliğini yapmasına Erbakan'ın misyonu geçmiş dönemde gençlik yıllarımız dan itibaren Erbakan arkasından yürüyen insanlar olarak sadece esefle karşılıyoruz. Hiç bir ittifak bu gücümüzü kıramaz. Bu bir millet ittifakı değildir. Bu bir zillet ittifakıdır. Bir illet ittifakıdır. Kahta'da çok daha çirkin bir siyaset yürütülüyor" diye konuştu.

"KÜRESEL ÖLÇEKTE İTLER, ÇAKALLAR CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN'A BOYUN EĞDİRMEYE ÇALIŞIYORLAR"

Kahta'dan küresel güçlere itler, çakallar dediğini ve bir başkalarının bunu farklı yorumladığını belirten Metiner, "Biz bu ittifakının uluslararası aktörlerine itler, çakallar diye Kahta'dan sesleniyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a diz çöktürmeye çalışan Türkiye'yi çökertme çalışan küresel itlere çakallara Kahta'dan cevap verdiğimiz de Kahta'da Saadet Partisi çatısı altında HDP destekli faaliyet yürüten bir aday çıkıp diyorki Mehmet Metiner bize it, çakal dedi. Kirli bir propaganda sürdürülüyor. Ben Kahta'nın itlerine bile it derken binkez daha düşünürüm. Burada hiç bir adaya benim partilim olsun olmasın Kahta'da hiç kimseye it, çakal demem. Ama küresel ölçekte itler, çakallar Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a boyun eğdirmeye çalışıyorlar. Biz Kahta halkı olarak Bu itlerin çakalların oyunlarını başlarına geçireceğiz ve reisin yanlız olmadığını Kahta halkı olarak reisin arkasında olduğumuzu göstereceğiz.Benim SKM açılışında küresel itlerin çakalların oyununu Kahta'da bozacağız derken kastettiğim buyken akıl yoksunu ihsan yoksunu insaf yoksunu bir takım siyaset müsvettelerinin bu sözünü evirip cevirip işte Mehmet Metiner bize it, çakal dedi. Biz itsekte çakalsakta Kahta halkıının iti, çakalıyız demelerini de esefle karşılıyorum" " açıklaması yaptı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOÇ. DR. ÖZBOLAT, 3B BİYOYAZICILARLA ORGAN BASIMI  KONUSUNU ANLATACAK
DOÇ. DR. ÖZBOLAT, 3B BİYOYAZICILARLA ORGAN BASIMI KONUSUNU ANLATACAK
Milletvekili Toprak’tan 19 Mayıs Mesajı
Milletvekili Toprak’tan 19 Mayıs Mesajı