Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert Advert Advert

AK PARTİ Belediye Başkan Adayları COŞKULU TÖRENLE TANITILDI

AK Parti’nin merakla beklenen ilçe adayları tanıtım toplantısıyla açıklandı.

AK PARTİ Belediye Başkan Adayları COŞKULU TÖRENLE TANITILDI
AK PARTİ Belediye Başkan Adayları COŞKULU TÖRENLE TANITILDI adminn
Haberin galerisi için tıklayın!

AK Parti İl Başkanları çalışma kampının ardından AK Parti Kahta Belediye Başkan Adayı Engin Akel, AK Parti Gerger Belediye Başkan Adayı Erkan Aksoy, AK Parti Besni Belediye Başkan Adayı Eyyüp Mehmet Emre, AK Parti Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Yusuf Özdemir, AK Parti Samsat Belediye Başkan Adayı Halil Fırat, AK Parti Çelikhan Belediye Başkan Adayı Mustafa Bulut, AK Parti Tut Belediye Başkan Adayı Ercan Öncebe, AK Parti Sincik Belediye Başkan Adayı Mehmet Korkut oldu.

Açıklanan listeye göre Kahta, Besni, Samsat olmak üzere mevcut ilçe belediye başkanları tekrar aday gösterilmeyerek değiştirildi.

TPAO konferans salonunda yapılan Belediye Başkan Aday tanıtım toplantısına AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkçi, AK Parti Adıyaman milletvekilleri Ahmet Aydın, Halil Fırat, Fatih Toprak, Yakup Taş, AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, adaylar ve parti yönetimi yer aldı.

Tanıtım toplantısında coşkulu kalabalık sloganlar atarak AK Parti’yi 31 Mart yerel seçimlerinde tekrar belediyelerde iktidar yapacağız dediler.

AK Partiye geçen CHP'li Yaylakonak beldesinin Belediye Başkanı Hasan Karakaya’da bu dönem AK Parti Yaylakonak beldesinin Belediye Başkan adayı olarak açıklandı.

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, “En başından beri biz 'Milletimize efendilik taslamaya değil hizmetkar olmaya geldik' dedik ve bunu gösterdik. Adıyaman'a hizmete yeniden talibiz. Bunun için 31 Mart'ta sizlerden hizmet için, yatırım için, proje için, güçlü bir Türkiye için bir kez daha destek istiyoruz. AK Parti kadroları olarak bizler, siyasette, hizmette ve belediyecilikte çığır açmış bir liderin arkasında hizmet ediyoruz. Liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, belediyecilikte çığır açmıştır. AK Parti belediyeciliği, kaynak tüketen değil kaynak üreten, hırsla değil azimle çalışan, insanı hor gören değil insanı baş tacı kılıp, gönüllere dokunan bir belediyeciliktir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde AK Parti kadroları, 'halka hizmet, hakka hizmettir' düsturuyla yerelde birçok başarılı çalışmayı hayata geçirmiştir. Milletimizin belediyecilik adına hasret kaldığı her ihtiyacını gidermek için AK Parti kadroları iş başındadır. Tevazu, samimiyet ve gayret anlayışıyla insanlarımızın sadece oylarına değil gönüllerine de talip olduk” açıklamasını yaptı.

“ŞEHİR DE NE VARSA KÖYDE DE O OLACAK DEDİK”

AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, “ Başınızı iki avucunuzun arasına alın 15 yıl önceki Türkiye ile Bugün ki Türkiye’yi 15-16 yıl önceki Adıyaman ile bugün ki Adıyaman ile muhakese edin diyeceğim ama benzer şeyler hasıl olur. Böyle hizmetler varmıydı. Adıyaman’da köylerimizde köy konağı kültür evleri taziye evleri olacaktı. Hanım kardeşlerimizin evinde musluğu yoktu. köyün ortasına bir çeşme o çeşme yazın kururdu damla damla akardı. Ama şimdi her evde musluk var. şehir de ne varsa köyde de o olacak dedik. Alt yapı üst yapısı ile sosyal imkanları ile bunu getirdik. Zaman zaman benim ne işim var bu siyasette dediğimiz de en sıkıntılı anda eksik yanını düşünürdüm gelip hastane ziyaret ederdim çünkü değerli arkadaşlar insan eseri ile anılır. Ürettiği ile anılır siz eser ürettiğiniz ölçüde siz insanların gönüllerini kazanıp hayır dualarını aldığınızda zenginsiniz.” Dedi.

“HİZMETİN EN GÜZELİNİ GETİRMEK İÇİN ELİMİZDEN GELEN TÜM GAYRETLERİ GÖSTERECEĞİZ”

AK Parti Adıyaman Milletvekili Halil Fırat ise, “Adıyaman’ımızda ilçelerimize, beldelerimize hizmetin en güzelini getirmek için elimizden gelen tüm gayretleri göstereceğiz. 31 Mart seçimleri için bütün arkadaşlar olarak ana kademesi gençlik kolları kadın kolları mahalle sandık teşkilat başkanlarımıza kadar Ak partiye gönül vermiş herkes AK parti belediyelerinin en iyi sonucu alması için birlik beraberlik içinde çalışacağız ve en iyi sonucu inşallah elde edeceğiz” diye konuştu.

“31 MARTTA ADIYAMAN’DA BÜYÜK ZAFERİMİZİ TEKRAR İLAN EDECEĞİZ”

AK Parti Adıyaman Milletvekili Fatih toprak ise, “İl ve ilçe Belediye Başkan adaylarımıza başarılar diliyorum. Çok önemli bir çalışma sürecine girdik. Beni geçenlerde şu sandıkta görevlisiniz diye aradılar o kadar mutlu oldum duygulandım kıymetli dava arkadaşlarım. Sandık sandık mahalle mahalle kapı kapı tüm akrabalarımızla tüm ilçelerimizle çalışacağız. 31 Martta inşallah Adıyaman’da büyük zaferimizi tekrar ilan edeceğiz” şeklinde konuştu.

AK Parti Adıyaman Milletvekili Yakut Taş’da, “Aday arkadaşlarımıza canla başla çalışmak ve 8 ilçemizle beraber Türkiye de her zaman olduğu gibi Adıyaman’ı ilk sıralara taşımak hedefimizdir. Türkiye içeriden ve dışarıdan kuşatma altındadır. Türkiye’yi vesayet altında geriye götüren bir yapıdan kurtarıp Türkiye’yi Milli İradenin değerleri içinde Türkiye’yi imar ve inşa etmeye çalışan bir AK Parti var. Bu seçimde bunun tercihini yapacağız” açıklamasını yaptı.

“ADIYAMAN SORUNLARINI BİLİYORUZ MİLLETVEKİLLERİMİZLE ÇÖZECEĞİZ”

AK Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Süleyman Kılınç, “Gece gündüz çalışmak zorundayız. Cumhurbaşkanımızın yolunda çıtayı her zaman yüksekte tutmak zorundayız. Mahcup etmemek zorundayız. Çünkü bizden rekor bekleniyor. Bize küsmüş olabilirler darılmış olanlar olabilir. Bu insanlar üzerinde çalışalım.  Sorunlarımız var kendi ilimizin sorunları var. Tüm herkesin sorunları var. Adıyaman’da trafik sorunu var. Milletvekillerimiz ile beraber bize görev tebliğ edildikten sonra hiçbir zaman seçimi nasıl kazanacağız derdine düşmedik. Biz size daha çok nasıl hizmet ederiz düşüncesinde olduk. Gece gündüz çalışıyoruz. Projelerimiz üzerinden çalışıyoruz. Ama bu hiçbir zaman seçim çalışması yapmıyoruz anlamına gelmez şuan STK’ları dolaşıyoruz. Sel sorunu var. Bunları çözeceğiz inşallah. Cumhurbaşkanımızın bize çizdiği yol üzerinden 16 yıldır belediyecilik sadece yol su çok bir şey değildir. Sosyal kültürel sanatsal işler eklendi buna bu da yetmez belediyecilik aynı zaman da gönüllere girme işidir” diye konuştu.

“SÜLEYMAN KILINÇ KARDEŞİMLE ADIYAMAN ÇOK DAHA İLERİYE DOĞRU GİDECEKTİR”

Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, “Burada gerçek bir parti gerçek bir aday var. Allah’ın izni ile merkez de de 8 İlçemiz de ve beldelerimiz de bu seçimi alacağız. Yayla konak’da başkanımız yoktu Hasan Karakaya kardeşim CHP’den geldi ve belediye başkan adayımız. Türkiye en uzun belediye başkanıdır. Bize kalan sadece dualarınızdır. Kim bu ülkeyi düşünüyorsa bayrak yarışında bayrağı bizden teslim alacak arkadaşa sadece destek ve duacı oluruz. Ben baştan beri görevde kalıcı olmadığımın bilincindeyim. İl koordinasyon kurulunda yaptığım konuşmada benden daha iyisini bulursanız adayımız Hüsrev Kutlu derseniz vebal altında olursunuz demiştim. Çok şükür benden daha iyi bir aday ortaya çıktı oda Süleyman Kılınç kardeşimdir. Süleyman Kılınç kardeşimle Adıyaman çok daha ileriye doğru gidecektir.”

“SEÇİMİ BİZ YİNE LİDER PARTİ BİRİNCİ PARTİ OLARAK BİTİRECEĞİZ”

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin’de, “ Salonumuzu dolduran bizi yalnız bırakmayan AK parti neferleri hepinizi saygıyla selamlıyorum. Bir nehir akıyor AK Parti nehri hamd olsun. Yıllardır bize düşen bu nehre yol açmak yol vermek. Biz bu davanın sahipleri hep birlikte umut verirsek umut olursak ve liderimizi takip edersek en sıkıntılı anlarda bile sözünü hakkıyla söyleyen gerekirse kefenimizi giymişiz diyen Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı takip ederek bu yeni seçimi de biz yine lider parti birinci parti olarak bitireceğiz” diye konuştu. 

Yapılan açıklamanın ardından AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, adayları açıklayarak sahneye çağırdı. Adayların toplu fotoğraf çektirmesi ile program sona erdi.

Haber Merkezi

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ