Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert Advert Advert

DURANAY: “VERGİ YAPILANDIRMA BORÇLARI İÇİN ÜÇÜNCÜ TAKSİT SON ÖDEME TARİHİ 28 ŞUBAT 2019 TARİHİNE KADAR UZATILDI”

Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanlığı'nda (ESOB) Başkanı Ziya Duranay, “Vergi yapılandırma borçları için 31 Ocak 2019 tarihinde ödenecek üçüncü taksit son ödeme tarihi de 28 Şubat 2019 tarihine kadar uzatıldı” dedi.

DURANAY: “VERGİ YAPILANDIRMA BORÇLARI İÇİN ÜÇÜNCÜ TAKSİT SON ÖDEME TARİHİ 28 ŞUBAT 2019 TARİHİNE KADAR UZATILDI”
DURANAY: “VERGİ YAPILANDIRMA BORÇLARI İÇİN ÜÇÜNCÜ TAKSİT SON ÖDEME TARİHİ 28 ŞUBAT 2019 TARİHİNE KADAR UZATILDI” adminn
Haberin galerisi için tıklayın!

ESOB binasında gerçekleşen toplantıda  SGK Adıyaman görevlileri tarafından SGK ve Vergi Yapılandırması, sigorta hakkında Adıyaman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanlığı üyelerine bilgi verildi.

Toplantıya ilişkin değerlendirmede bulunan Duranay, 2019 yılı içinde esnafın SGK ve Vergi Yapılandırması, sigorta hakkında yapılan değişikliklerden bilgi sahibi olması adına bu toplantıyı yaptıklarının söyledi.

SGK görevlileri ise toplantı da “7143 SGK ve Vergi Yapılandırması Bozulanlara Yeni Hak. Torba yasa ile 7143 sayılı kanun kapsamında yapılandırılmış vergi borçları için yapılandırma birinci ve ikinci taksit son ödeme tarihi 28 Şubat 2019 tarihine ertelendi. Böylece 28 Şubat tarihine kadar ödemediğiniz birinci ve ikinci taksidi ödemeniz halinde yapılandırmadan yararlanmaya devam edebileceksiniz. Vergi yapılandırma borçları için 31 Ocak 2019 tarihinde ödenecek üçüncü taksit son ödeme tarihi de 28 Şubat 2019 tarihine kadar uzatıldı. 1/6/2018 tarihinden itibaren ilk defa sigortalı sayılan mükellefiyet başlangıç tarihi itibariyle 18 yaşını doldurmuş ve 29 yaşını doldurmamış olanlardan gerçek kişilerin primleri, 1 yıl süreyle Hâzinece karşılanmaktadır. Vergi dairesine kayıt yaptırmış esnaf ve sanatkarların bir ay içerisinde SGK müdürlüğüne başvuruda bulunarak bu teşvikten yararlanabilirler” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ