Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert Advert Advert

İHH’DAN 500 ÇOCUĞA KIYAFET YARDIMI

İnsani Yardım Vakfı (İHH) Adıyaman şubesi ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından 500 çocuğa kıyafet yardımı yapıldı.

İHH’DAN 500 ÇOCUĞA KIYAFET YARDIMI
İHH’DAN 500 ÇOCUĞA KIYAFET YARDIMI adminn
Haberin galerisi için tıklayın!

Belediye konferans salonunda gerçekleşen kıyafet yardımına Adıyaman Vali Yardımcısı Bedir Deveci, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Fehmi Çelik, İHH Adıyaman Şube Başkanı Mahmut İzci, aileler ve çocuklar katıldı.

Yetim ve maddi durumu zayıf çocuklara kıyafet yardımı yaptıklarını ifade eden İHH Adıyaman Şube Başkanı Mahmut İzci, “İHH Adıyaman şubesi olarak 400'ü yetim olmak üzere 500 çocuğumuza kışlık mont ve gömlek yardımı yaptık. Adıyaman halkımıza destekçilerimize teşekkür ediyoruz. Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Fehmi Çelik ile beraber bize ulaştırılan montlarımızla birlikte gömlekleri yetim çocuklarımıza vereceğiz. Adıyaman İHH olarak yetim yavrularımıza yönelik dönemsel çalışmalarımız devam ediyor. 3 ayda yaklaşık 250 ailemize toplam 100 bin TL para hesaplarına yatırıldı. İHH olarak bu tür yardımlarımız devam edecek” dedi.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Fehmi Çelik ise, “Sosyal devlet anlayışını sadece ülkemizde resmi bir anlayışa sığdırmayıp bu anlamda ihtiyaç sahiplerini yardımlarını esirgemeyen işadamlarımıza teşekkür ederim. Burada ihtiyacı olan vatandaşlarımıza bu kışın ortasında en azından ihtiyaçlarını karşılayabilecek güzel bir etkinlik oldu. Bu etkinlikte emeği geçen herkesten allah razı olsun. Sosyal devlet anlayışımız sadece resmi formatta devam eden bir yardım türü ile gitmiyor. Yeri geldiğinde STK’larımız bu anlamda taktire şayan çalışmalar oluyor gerektiğinde omuz veren çalışmaları oluyor. Buradan onlara da teşekkür ederim” diye konuştu.

Yapılan açıklamaların ardından Adıyaman Vali Yardımcısı Bedir Deveci, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Fehmi Çelik, İHH Adıyaman Şube Başkanı Mahmut İzci çocuklara kıyafet yardımında bulundu.

Haber Merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ