Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert Advert Advert

VALİ AYKUT PEKMEZ’İN EŞİ YEŞİM PEKMEZ’DEN GAP ÇOCUK GELİŞİM MERKEZİNE ZİYARET

Adıyaman Valisi Aykut Pekmez’in eşi Yeşim Pekmez, okul öncesi ve okul çağındaki yoksul ve dezavantajlı çocukların ders çalışabilmeleri, kitap okuyabilmeleri, araştırma yapabilmeleri, sportif, kültürel ve sanatsal faaliyetlerden yararlanabilmeleri, kişisel ve sosyal gelişimlerinin desteklenmesi amacıyla GAP Bölge Kalkınma İdaresi tarafından hayat geçirilen GAP-Chetoos Çocuk Gelişim Merkezini ziyaret ederek, minik kardelenlerle bir araya geldi.

VALİ AYKUT PEKMEZ’İN EŞİ YEŞİM PEKMEZ’DEN   GAP ÇOCUK GELİŞİM MERKEZİNE ZİYARET
VALİ AYKUT PEKMEZ’İN EŞİ YEŞİM PEKMEZ’DEN   GAP ÇOCUK GELİŞİM MERKEZİNE ZİYARET   admin
Haberin galerisi için tıklayın!

GAP Çocuk Gelişim Merkezinde okuyan çocuklarla tek tek ilgilenerek çocukları anne şefkatiyle kucaklayıp bağrına basan hanımefendi Yeşim Pekmez, minik yüreklerle uzun süre sohbet ederek Çocuk Gelişim Merkezinin eğitim odalarını gezip çocukların ders durumu hakkında öğretmenlerden bilgi aldı.

GAP Çocuk Gelişim Merkezinde okuyan çocukların hayata en güzel şekilde hazırlandığını kaydeden Yeşim Pekmez, “Çocuklarımız burada hayata sıcak ev ortamında geleceğe hazırlanıyorlar. Çocuklarımızı sevgi ve şefkat ile kucakladık. Yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımızın bu merkezde topluma faydalı, bilgili, ahlaklı, sokağın olumsuz ve riskli ortamından uzaklaştırılarak en güzel şekilde hayata hazırlandığını görmek bizleri memnun etmiştir. Çocuklarımıza böyle güzel bir imkân sunan GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığımıza teşekkür ediyorum”dedi.

Çocuk Gelişim Merkezi ziyaretinin ardından hanımefendi Yeşim Pekmez, aynı bina içerisinde faaliyet gösteren ve Halk Eğitim Merkezi tarafından bayanlara yönelik açılan el sanatları kurslarını gezerek, bayan kursiyerlerle sohbet edip, kursiyerlerin yapmış olduğu birbirinden güzel ürünleri inceledi.

Bayan kursiyerlere başarılar dileyen Yeşim Pekmez, “Halk Eğitim Merkezi tarafından açılan bu kurslar sayesinde genç kızlarımız ve ev hanımlarımız kendi emekleri ile aile bütçelerine önemli katkılar sağlamaktadır” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ