Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert Advert Advert

KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ

Adıyaman Kömür Belediye Başkanlığına görevlendirilen Adem Kaya, kısa süre içerisinde Kömür Beldesine yaptığı alt ve üst yapı çalışmaları, vatandaş odaklı hizmet anlayışı ve hayata geçirdiği projelerle Kent ve Başkan Dergisi tarafından örnek hizmetlere duyulan takdir nedeniyle yılın kayyum belediye başkanı ödülüne layık görüldü.

KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ admin

Bilecik Belediyesinin ev sahipliğinde Türkiye'nin 7 bölgesinden büyükşehir, il, ilçe ve belde belediye başkanlarının katılımıyla "Kent & Başkan 2018 Ödül Töreni" düzenlendi.

Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen "Kent& Başkan 2018 Ödül Töreni" ne, Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu, AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, belediye başkanları ile kurum temsilcileri katıldı.

Düzenlenen ödül töreninde Kömür Belediye Başkanı Adem Kaya, halkın verdiği oylarla yılın Kayyum Belediye Başkanı ödülünü aldı.

Yaptıkları çalışmaların vatandaşlar tarafından takip edilerek oylanıp “Kent ve Başkan Dergisi” tarafından ödüle layık görülmesinin kendileri için gurur kaynağı olduğunu belirten Kömür Belediye Başkanı Adem Kaya, “Amacımız ödül almaktan ziyade vatandaşlarımıza kaliteli belediyecilik hizmeti sunarak halkımızın gönlüne dokunmaktır. Göreve geldiğimiz günden bu yana alt ve üst yapı anlamında beldemizde çok önemli çalışmalar hayata geçirdik. Yıllardır hizmet görmeyen belde ve mahallelerinde kanalizasyon, alt yapı, kilitli parke taşı ve asfalt olmak üzere vatandaşlarımız ilk defa ilk defa kaliteli Belediyecilik hizmetiyle tanıştı. Belde olduğu günden bu yana yıllardır hizmet ve yatırım yüzü görmeyen belde de birçok yatırımlar tamamlanırken, birçoğunda ise çalışmalar seri bir şekilde devam etmektedir. Tüm bu çalışmalardan dolayı bizleri bu ödüle layık gören Kent ve Başkan Dergisine ve çalışmalarımızı takip ederek oylayan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ