Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert Advert Advert

İZMİR’E ADIYAMANLI İKİ İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 31 Mart yerel seçimleri öncesi aday tanıtım toplantıları devam ederken sevindirici haber İstanbul’dan sonra İzmir’den geldi.

İZMİR’E ADIYAMANLI İKİ İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
İZMİR’E ADIYAMANLI İKİ İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI adminn

Adıyamanlı hemşerilerimizden AK Parti Torbalı Belediye Başkan Adayı Adnan Yaşar Görmez ve Karabağlar Belediye Başkan Adayı Bilal Doğan olarak açıklandı.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan aday tanıtım toplantısında AK Parti Torbalı Belediye Başkan Adayı Adnan Yaşar Görmez ve Karabağlar Belediye Başkan Adayı Bilal Doğan olarak açıkladı.

Torbalı belediye başkanlığını yapan ve yaptığı hizmetlerle bütün İzmirlilerin takdirini ve sevgisini kazanan değerli hemşerimiz Adnan Yaşar Görmez 31 Mart yerel seçiminde ikinci kez AK Parti Torbalı Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi.

AK Partinin önemli kademelerinde görev yapan ve son iki dönemdir AK Parti Büyükşehir Belediye Meclis Üyeliğini ve meclis başkan vekilliğini yapan değerli hemşerimiz Bilal Doğan ise AK Parti Karabağlar Belediye Başkan Adayı oldu.

Adıyaman’da vatandaşlar ise hemşerilerinin isimlerini duydukları an çok mutlu olduklarını ve AK Parti İzmir Karabağlar Belediye Başkan Adayı Bilal Doğan’a ve AK Parti İzmir Torbalı Belediye Başkan Adayı Adnan Yaşar Görmez’e başarılar diledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ