Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert Advert Advert

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Kılınç'a ilgi yogun

AK Parti Merkez ilçe teşkilatının organizesinde Siteler ve Yeşilyurt Mahalleleri teşkilat ve sandık yönetim kurulu üyeleri ile istişare toplantısı düzenlendi.

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Kılınç'a ilgi yogun
Ak Parti Belediye Başkan Adayı Kılınç'a ilgi yogun

Toplantıya AK Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı  SüleymanKılınç, AK Parti Merkez ilçe Başkanı Av.Mustafa Alkayış, Siteler Mahalle Başkanı Hacı Ali Tunç ve ile Yeşilyurt Mahalle Başkanı Mehmet Turan  katıldı.
Seçim gününe kadar bir yandan sahada, bir yandan teşkilat içinde çalışmaların aralıksız devam edeceğini dile getiren AK Parti Merkez ilçe başkanı Mustafa Alkayış; “31Mart sabahı değil de sanki yarın sabah seçim olacakmış gibi teşkilat olarak seçim heyecanını her an yaşıyoruz. Mahalle ve köy merkezli sandık çalışmalarımızı tamamladık ancak gerek milletvekillerimizle, gerek il başkanımızla gerekse de belediye başkan adayımız Süleyman Kılınç hocamızla ziyaretlerimize devam ediyoruz. Mahalle teşkilatlarımızla bir araya geliyoruz. Seçim ve sandık çalışmaları konusunda istişarelerimizi sürdürüyoruz. Bugünde belediye başkan Adayımız Süleyman Kılınç hocamla birlikte Siteler ve Yeşilyurt Mahalle teşkilat üyeleri ve sandık kurulu üyelerimizle bir araya geldik. Onlarla sohbet ettik, fikir alışverişinde bulunduk, mahallelerindeki son durum hakkında bilgiler aldık. Başkan adayımız Süleyman hocamıza iletmek istedikleri konuları ilettiler. Güzel bir toplantıya daha tamamlamanın keyfini yaşadık. Bizleri en güzel şekilde misafir eden Siteler ve Yeşilyurt mahalle teşkilatlarımıza teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
AK Parti teşkilatı olarak seçim çalışmalarını en güzel şekilde devam ettiğini belirten AK Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Dr. Süleyman Kılınç; “Şahsım ve beraberimdeki arkadaşlarımızla ziyaret ve çalışmalarımıza devam ederken, il, ilçe, kadın kolları ve gençlik kollarımızın farklı zamanlarda yapmış oldukları toplantı, ziyaret ve etkinliklere bizlerde imkanlar ölçüsünde iştirak ediyoruz. Bizler sahada çalışırken teşkilatımız ev toplantıları, mahalle toplantıları, köy toplantılarına devam ediyorlar. Bugünde yine ilçe teşkilatımızın organizesinde Siteler ve Yeşilyurt mahalle teşkilat ve sandık yönetim kurulu üyelerimizle bir araya geldik, onların şu ana kadar yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgiler aldık. Aksayan, eksik görülen, yapılması gerekenler hakkındı istişarelerde bulunduk. 31 Mart 2019 tarihine kadar gece gündüz demeden her geçen gün çalışmalarımızı daha da yoğunlaştırarak çalışmalarımızı ve ziyaretlerimizi sürdüreceğiz. Bugün bizlerle birlikte olan herkese teşekkür ediyorum. Allah emeklerimizi boşa vermesin” dedi.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ