Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert Advert Advert

Vali Pekmez, Merkez Köy Muhtarlarıyla Buluştu

Adıyaman Valisi Aykut Pekmez, Vali Yardımcısı Adem Kaya ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Sami Işık’la birlikte Merkez Köy Muhtarları Derneğini ziyaret ederek, kırsal kesime yönelik yapılan ve yapılacak çalışmalarla ilgili köy muhtarlarıyla karşılıklı görüş alışverişinde bulunarak, muhtarların köylerinde karşılaştıkları sorun ve talepleri dinledi.

Vali Pekmez, Merkez Köy Muhtarlarıyla Buluştu
Vali Pekmez, Merkez Köy Muhtarlarıyla Buluştu

 Merkez Köy Muhtarları Derneğine gelişinde Vali Aykut Pekmez’i Merkez ve Köy Muhtarları Derneği Başkanı Şevket Alagöz ve köy muhtarları karşıladı.
 Karşılıklı sohbet havasında geçen ziyarette Vali Aykut Pekmez, köy muhtarlarının kırsal kesimde karşılaştıkları sorun, sıkıntı ve talepleri tek tek dinleyerek, notlar aldırıp gereğini imkânlar ölçüsünde yerine getireceklerini ifade etti.
Sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyarette muhtarlarla sohbet eden Vali Aykut Pekmez, “Adıyaman’da göreve geldiğim günden itibaren toplumun her kesimiyle ve siz değerli muhtarlarımızla bir araya gelip, sorunları, ihtiyaçları yerinde görüp dinleyerek, bu sorunların çözümü noktasında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuyoruz. İl Özel İdaresi ve Merkez Köylere Hizmet Götürme Birliği aracılığıyla kırsal kesime yönelik bugüne kadar güzel hizmetlerin yapıldığını görüyoruz. Bundan sonra da köylerimizi daha yaşanılır hale getirmek için daha çok çalışacağız. Kırsal kesimin sorunlarının çözümü için muhtarlarımızla el ele vererek birlik ve beraberlik içerisinde ve imkânlarımızın el verdiği ölçüde bu sorunları çözüme kavuşturmuş olacağız”dedi.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ