Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert Advert Advert

Milli Eğitim Müdürü Alagöz'den Eğitim Bir Sen'e Ziyaret

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, Eğitim Bir Sen Adıyaman Şubesi 6. Olağan Genel Kongresi sonrasında Şube Başkanı Ali Deniz’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Milli Eğitim Müdürü Alagöz'den Eğitim Bir Sen'e Ziyaret
Milli Eğitim Müdürü Alagöz'den Eğitim Bir Sen'e Ziyaret

İl Müdürü ve beraberindeki heyeti Eğitim Bir Sen Adıyaman Şubesi’nde kabul eden Ali Deniz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sayın İl Müdürümüzün Adıyaman’ın eğitim kalitesinin yükseltilmesine ciddi katkılar sağlayacağını düşünüyor ve bu manada yapılacak gerçekleştirilecek çalışmalara destek vermekten imtina etmeyeceğimizi ifade ediyoruz” dedi.

Merkezi Yerleştirme Sınavında başarılı olan öğrenci istatistiklerine de değinen Ali Deniz, “İlimiz LGS puanlarına göre yerleşmede 81 il içerisinde 10. sıradadır. Türkiye genelinde ilimizin 10. sırada olması hepimiz açısından büyük bir mutluluk vesilesi olmuştur. Bu başarıyı sağlayan sevgili öğrencilerimiz başta olmak üzere, katkı sunan il bürokrasisine, kıymetli okul idarecilerimize, özellikle sistemin tüm yükünü omuzlayan fedakar öğretmenlerimize ve tüm eğitim çalışanlarımıza sendikamız adına teşekkür ediyoruz “  şeklinde konuştu. “Bu veri her ne kadar sadece sınavla alan okullara  yerleşen öğrencilerin ortalamasını gösterse de, umarız sınava giren tüm öğrencilerin verileri ile daha kapsamlı bir rapor sunulur. Çünkü sınava giren tüm öğrencilerin genel ortalaması ilimizin fotoğrafını görmede daha önemli ve anlamlı olacaktır” ifadelerini kullanan Deniz, “daha başarılı yarınlar için hiç durmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz ise olağan genel kurul sonrası oluşan Eğitim Bir Sen Adıyaman Şubesi yönetim kuruluna başarılar dilediğini ifade ederek “çocuklarımızın ve ülkemizin geleceği için çalışıyoruz. Bu meşakkatli yolda bizlere destek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ