Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert Advert Advert

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mutlu, İstifa Etti

AK Parti Adıyaman Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Mutlu, görevinden istifa etti.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mutlu, İstifa Etti
AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mutlu, İstifa Etti

Mutlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Hiç şüphesiz AK siyasetin en önemli merkezlerden biri Adıyaman’dır. Adıyaman, bizim davamızın şehridir. Adıyaman, bizim sevdamızdır. Adıyaman emanetini, bu mukaddes sorumluluğu üstlendiğimiz ilk günden itibaren, AK Partimizin, AK Davanın değerlerine büyük bir kararlılıkla sahip çıktık. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın mücadelesini ve Büyük Türkiye idealimizi insanımıza anlatmak adına, Gençlik teşkilatımızla, mahalle mahalle, sokak sokak, kapı kapı Adıyaman’ı arşınladık. “Bizim kaderimiz bu ülkenin kaderi” dedik. Mazlumların,mağdurların kaderi dedik. AK Parti’nin her neferine yakışan biçimde doğruluktan,dürüstlükten, hakkaniyetten ayrılmadık. 15 Temmuz gecesinde, liderimizle, milletimizle tek yürek olduk, hainlere Karşı AK Parti’nin kalesi olan İl Başkanlığımıza ilk giden milletimizi davet eden olduk. Adıyaman'ın aydınlık geleceği için, daha güzeli yapmak, daha iyiyi başarmak adına yaptığımız tüm çalışmalarda, başta Ahmet Aydın olmak üzere, tüm teşkilatımıza ve bize kucak açan Adıyamanlı kardeşlerimin desteğine, gayretine ve samimiyetine teşekkür ediyorum"dedi.

"İnancım o dur ki, önümüzdeki dönemde görevi devralacak arkadaşlarımız bu başarı çıtasını çok daha yukarılara taşıyacak, bizler de bu davanın bir neferi olarak her zaman yanlarında olacağız" diye vurgulayan Mutlu, şunları kaydetti:

"Millet olarak sımsıkı kenetlenip, birliğimizi, kardeşliğimizi en önemli değerimiz kabul ederek yürümemiz gereken yeni dönemin Ak Parti Adıyaman Teşkilatları için hayırlı olmasını Rabbimden diliyorum. Ulu Kocalar, Ak Sakallılar şahit olsun, şeytan namaz kılana kadar, biz bu davayı anlatacağız. Gururla, onurla yürüttüğüm Gençlik kolları İl Başkanlığından bugün itibariyle istifa ediyorum. Bu süreçte Partimin, davamın emrinde olacağımdan kimsenin zerre kadar şüphesi olmasın. 3 yıllık Başkanlık sürecinde birlikte çalışmaktan onur duyduğum başta Ahmet Aydın olmak üzere Milletvekillerimiz Halil Fırat, Adnan Boynukara, Salih Fırat , Muhammed Fatih Toprak ,Yakup Taş'a desteklerden ötürü teşekkür ediyorum. 3 yıllık Başkanlık sürecinde birlikte çalışmaktan onur duyduğum İl Başkanlarım Abdurrahman Dimez, Mehmet Erdoğan, Mehmet Dağtekin ve Merkez İlçe Başkanlarım Mehmet Hanifi Erdem ve Mustafa Alkayış'a desteklerden ötürü teşekkür ediyorum. Ve en önemlisi bu davada ailemden ayırt etmediğim Ak Gençlik teşkilatıma, Gençlik kolları İlçe Başkanlarıma, Mahalle Başkanlarıma ve Sandık yönetim kurulu üyelerime çok teşekkür ediyorum. Başkanlığım sürecinde şahsıma çok büyük destekler sağlayan, gençliğin gücüne güç katan Gençlik Kolları Genel Başkanım Sayın Ahmet Büyükgümüş'e, Teşkilat Başkanım Furkan Leventoğlu'na ve MKYK üyemiz bölge Kordinatörümüz Hasan Murat Öz ‘e çok teşekkür ediyorum. Teşkliatcılık noktasında herdaim yanımızda olan bu süre zarfında desteğini hiçbirzaman esirgemeyen Adıyaman Belediye Başkanımız Sayın Hüsrev Kutlu‘ya çok teşekkür ediyor, Belediye Başkan Adayımız Sayın Süleyman Kılınç ‘a başarılar diliyor ve herdaim emrinde olduğumu ifade ediyorum"

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ