Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert Advert Advert

AK Parti Köy Başkanları Toplantısı Gerçekleştirildi

AK Parti Adıyaman Merkez İlçe başkanlığı tarafından organize edilen toplantıda AK Parti Köy başkanlarıyla seçim süreci değerlendirilirdi.

AK Parti Köy Başkanları Toplantısı Gerçekleştirildi
AK Parti Köy Başkanları Toplantısı Gerçekleştirildi

AK Parti il binasında gerçekleştirilen toplantıya, AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, AK Parti Belediye başkan adayı Süleyman Kılınç, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Aklayış, AK Parti Kadın Kolları başkanı Perihan Gümüş katıldı.

31 Mart sabahına kadar yoğun bir şekilde çalışmaların devam edeceğini belirten AK Parti Merkez İlçe başkanı Mustafa Alkayış, “Merkez ilçe teşkilatı olarak Adıyaman merkezdeki mahalle başkanlarımızın destekleriyle 33 mahallemizde sandık çalışmalarımızı tamamladık. Merkezdeki çalışmalarımızın hemen ardından Köylerimizdeki çalışmalarımıza başladık ve bugünde il başkanımız Mehmet Dağtekin, Belediye başkan adayımız Süleyman Kılınç ve Kadın Kolları başkanımız Perihan Gümüş’ün katılımlarıyla 31 Mart seçimlerine yönelik olarak köy başkanlarımız ile toplantı yaptık. Seçim günü görev yapacak Sandık temsilcileri ve müşahitlerimizin tespiti için istişare ettik emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

İl teşkilatı olarak çalışmaları aralıksız sürdürdüklerini belirten AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin de “AK Parti olarak her an seçim olacakmış gibi çalışmalarımız devam ediyor, her fırsatta milletvekillerimizle birlikte halkımızın, seçmenimizin yanında olmaya çalışıyoruz. Önümüzde bir yerel seçim var ve seçim sabahına kadar el ele çalışmalarımızı sürdüreceğiz, tabi çalışmak kadar seçim günü sandıklarda çok önemli ve bu bilinçle sandık başlarında görev alacak başkanlarımız, müşahitlerimiz bizim için çok önemli. Bugünde Köy başkanlarımızla toplantı yaparak fikir alışverişinde bulunduk. Allah emeklerimizi boşa vermesin.” Dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretleri başladıklarını ve her gittikleri yerde kendilerine ve AK Parti gösterilen ilgiden son derece memnun olduklarını dile getiren AK Parti Belediye Başkan Adayı Süleyman Kılınç ise “31 Mart sabahına kadar teşkilat olarak çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmamak adına gece gündüz çalışacağız. Bizler vatandaşımızı, esnafımızı, sivil toplum kuruluşlarımızı ziyaret ederken, teşkilatımızda bir yandan sandık çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyorlar. AK Parti Merkez ilçe teşkilatımız merkezde çalışmalarını tamamlarken, bugünde Köy Başkanlarımızla bir araya geldik, sandık çalışmaları konusunda istişarelerde bulunduk. 31 Mart sabahına kadar bizler elimizden geleni yapacağız. Rabbim çıktığımız bu yolda bizleri mahcup etmesin. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ