Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert Advert Advert

Başkan Yıldırım: "Adıyaman Gelişmesi Adına Elimizden Geleni Yapmaya Hazırız"

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, AK Parti Belediye Başkan Adayı Süleyman Kılınç ve yönetim kurulu MÜSİAD Adıyaman Şube Başkanı Şerif Yıldırım'ı ziyaret etti.

Başkan Yıldırım:
Başkan Yıldırım: adminn
Haberin galerisi için tıklayın!

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren ve Adıyaman gelişimi noktasında ellerinden geleni yapmaya çalışacaklarını belirten Yıldırım,"Adıyaman gelişmesi, sosyal ve kültürel iş imkanları ile çevresini değiştirmek adına çalışmalar yapılması gerekiyor. Başkan seçilirseniz Allah sizlere bu hizmetleri yapmayı nasip etsin. Böylesine güzi bir ekip, kurucu başkanımız, il başkanımız olan Mehmet Dağtekin ile arkadaşlarımız ile MÜSİAD olarak bizim üzerimize ne görev düşerse bizde başarıyı yakalamak adına taşın altına elimizi gövdemizi koymaya hazırız. Memleketimiz için ilimiz için rabbim hayırlısını nasip etsin" dedi.

Belediye Başkanlığı seçimden sonra ketteki iş adamları ile iştişare içinde olacağını belirten AK Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Süleyman Kılınç,"Bizim asıl hedefimiz iş adamlarımızın önünü açmak. Çünkü işadamlarımız istihdama katkı sağlıyor. İlimizin gelişmesi adına işadamlarımızın yatırımları da bizler için önemli. Vatandaşlarımız kurdukları işlerle iş sahibi oluyorlar. Başkan olduğumuzda işadamlarımızın da görüşlerini önerilerini alacağız. Şeffaf bir belediyecilik düşünüyoruz. Ortak akılla hareket etmeyi düşünüyoruz" diye konuştu.

'BU ŞEHRİN KADERİNİ DEĞİŞTİREBİLİRİZ'

Adıyaman’ın gelişmesi adına birlikte hareket edilmesi gerektiğini vurgulayan AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, ise şunları söyledi: "Adıyaman temel meselelerinden biri işsizlik meselesi. O zaman bizim girişimci insanlara destek vermemiz lazım. Onların önünü açmamız lazım. Parti olarak da belediye olarak da inşallah belediyeyi tekrar bize nasip ederse biz bu konuyu birlikte çözeceğiz. Türkiye de işsizlik var ama her yerde işsizlik oranı aynı değil. Ekonomik seviye her ilde aynı değildir. Ama biz de bir sektörde iyi bir yere gelebiliriz. Bürokrasimiz, belediyemiz siyasi partilerimiz, milletvekillerimiz, STK’larımız hep birlikte hareket ederlerse bu şehrin kaderini değiştirebiliriz"

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ