Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert Advert Advert

MÜSİAD Adıyaman Şubesinden Üyelerine Ptt’den Özel Kargo İndirimi

MÜSİAD Adıyaman Şubesi üyeleri, PTT ile yapılan antlaşma ile kargo ücretlerinde özel indirimden yararlanacak.

MÜSİAD Adıyaman Şubesinden Üyelerine Ptt’den Özel Kargo İndirimi
MÜSİAD Adıyaman Şubesinden Üyelerine Ptt’den Özel Kargo İndirimi adminn

Anlaşma kapsamında MÜSİAD Adıyaman Şubesi üyelerine ait APS Kurye, Posta Kargosu ve kargo gönderilerinin PTT tarafından yurt içinde kabulü, taşınması ve alıcılara teslimi indirimli olarak gerçekleşecek.

PTT Kargo ile yapılan antlaşma gereği MÜSİAD Adıyaman Şubesi üyelerine toplu gönderilerde özel indirimler yapılacak. En düşük 0-1  kilogram arası 3,64 TL indirim en yüksek 20, 01-30 kilogram arası 14,55 TL olarak belirlendi.

MÜSİAD Adıyaman şubesi olarak PTT ile yapılan antlaşma gereği üyelerin kargo ücretlerinde özel  indirimden yararlanacağını ifade eden MÜSİAD Adıyaman Şube Başkanı Şerif Yıldırım, “MÜSİAD ve PTT arasındaki antlaşmanın hayırlı olmasını diliyorum. Bizler iş adamları olarak il dışına ve ülkelere kargo gönderiyoruz. Tabi burada kargo ücretlerinin uygun olması bizleri de memnun ediyor. MÜSİAD olarak üyelerimizin cazip koşullarda çeşitli avantaj ve fırsatlardan yararlanması amacıyla ortak satın alma anlaşmaları gerçekleştirme ve bu anlaşmalardan yararlanma sürecinde ihtiyaç duyulan hususlarda kusursuz çalışmalar yapılmaktadır. Böyle güzel çalışmaların yapılmasında başta MÜSİAD Genel Başkanımız Abdurahman Kaan olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ