Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert Advert Advert

Hilton Garden INN Adıyaman 12. Uluslararası Turizm Fuar ve Kongresinde

Hilton Garden INN Adıyaman, 12. Uluslararası Turizm Fuar ve Kongre Travel Turkey İzmir’de Adıyaman’ı açtığı stantta tanıttı.

Hilton Garden INN Adıyaman 12. Uluslararası Turizm Fuar ve Kongresinde
Hilton Garden INN Adıyaman 12. Uluslararası Turizm Fuar ve Kongresinde adminn
Haberin galerisi için tıklayın!

Tarihi ile birçok medeniyete ev sahipliği yapmış Adıyaman’a turist çekmek adına girişimlerde bulunan Hilton Garden INN Adıyaman, açtığı stantta Adıyaman’ı tanıttı.

Açıldığı günden bugüne Adıyaman tanıtımına katkıda bulunan ve katıldığı fuarlarda seyahat acentalarını Adıyaman’a davet eden Hilton Garden INN Adıyaman yöneticileri, yaptıkları çalışmalarla taktir topluyor.

Turizm Fuar ve Kongrelerin önemli olduğunu ifade eden Hilton Garden INN Adıyaman Genel Müdür Burak Yağmur, “Bu her sene düzenlenen turizm fuar kongresi. Bu yıl 12’ncisi düzenleniyor. Bizde Adıyaman temsilen Hilton Garden INN olarak bir stant açtık. Görsel videolarımızı ve şehrin tanıtımını otelimiz ile beraber yaptık. 2019 yılında buraya gelecek acenteler ile görüşmeler gerçekleştirdik. Amacımız Adıyaman’a gelen turist sayısına katkı da bulunmak. Bu geleneksel bir fuar. Ben diğer oteller de her sene katılıyordum. Bu sene Adıyaman’da katılmak nasip oldu.” dedi.

 “YURT İÇİ YURT DIŞI SEYAHAT ACENTELERİ YER ALDI”

Yurt içi ve yurt dışından bir çok seyahat acentesinin yer aldığını vurgulayan Yağmur, “Adıyaman’da şuan bildiğim kadarıyla herhangi bir kurum ve kuruluş stant olarak katılmıyor bizden başka. Bildiğim kadarıyla ziyaretçi olarak katılacaklar. Fuar da bir stant olarak Hilton Gardenn Inn olarak biz vardık. Bu genel olarak bütün otellerin yurt içi yurt dışı seyahat acentelerinin katıldığı bir fuardı. Amaç seyahat fuarını desteklemek, fuar da antlaşmalar yapmak ve gidecekleri noktalarda yerleri temin etmek amacıyla kurulan bir kongre. Adıyaman’a  daha fazla turist kafilesi getirmek amacımız” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ