Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert Advert Advert

ARÇELİK KAHTA BAYİ KUTLU TİCARETTEN “ESKİYİ GETİR YENİYİ GÖTÜR KAMPANYASI

Adıyaman Kahta İlçesi Arçelik Bayi Firma Yetkilisi İş Adamı Kemal Kutlu, yeni evlenenlere beyaz eşya konusunda yardımcı olmak adına Arçelik ürünlerinde “Eskiyi Getir Yeniyi Götür Kampanyasının” hayata geçirildiğini ifade etti.

ARÇELİK KAHTA BAYİ KUTLU TİCARETTEN “ESKİYİ GETİR YENİYİ GÖTÜR KAMPANYASI
ARÇELİK KAHTA BAYİ KUTLU TİCARETTEN “ESKİYİ GETİR YENİYİ GÖTÜR KAMPANYASI adminn

Kahta ilçesinde Kutlu Ev Aletleri yeni konsept Arçelik mağazası ile hizmetlerini sürdürüyor.

Adıyaman Kahta İlçesi Arçelik Bayi Firma Yetkilisi İş Adamı Kemal Kutlu, yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“Son birkaç yıldır ülkemiz devamlı bir takım olaylar ile karşı karşıya kaldı. Birden fazla seçim yaşadık. Bu seçimlerden dolayı piyasalar olumsuz etkilendi. Doların reaksiyonu piyasaları alt üst etti. Esnaf zor durumdadır. Özellikle bizler işimiz gereği devamlı ekonomistlerle, finansörlerle finansman şirketleri ile banka müdürleri ile iç içeyiz. Her zaman görüşüyor konuşuyoruz. Birçok esnafımız kepenk kapattı. Birçoğu şuanda bankalara borçlanmış. Bankaya borcu olmayan esnaf yok. Bundan bir ay önce şirketler, ülkemize dış mihraklar tarafından uygulanan bu olumsuz hareketlerden dolayı piyasayı rahatlatmak için bir takım girişimlerde bulundular. Ben kendim satışını yaptığım Arçelik markası için söyleyeyim. Arçelik eskiyi getir yeni götür kampanyası yaptı. Hükümetimizin bu ÖTV indirimi oldu. Bundan dolayı da piyasalar rahatladı.”

“ÖTV İndirimleri Piyasaları Hareketlendirdi”

İşlerin durgun olduğunu vatandaşın alım gücünün düştüğünü belirten Kutlu, “Her ne kadar indirimler yapılmışsa da kampanyalar başlatıldıysa da gerçekten vatandaşın alım gücü olmadığı için yeterince şuanda piyasalar rahat değil. Bir ürün peşin alındığında 2 bin olan bir ürün taksitle alındığında mutlaka fiyatı artıyor. Bizim ürünlerde peşin fiyatına kampanyalarımız var. Yazın düğün mevsimi olduğu için piyasalar biraz hareketli oluyor. Bir de buzdolabı yazın çok satılıyor. Yazın yüzde 90 satış yapılırken bu kış aylarında doların artışı ve seçimden dolayı yüzde 10’lara düştü. Biz esnaf olarak zor durumdayız. Bizde 7 ÖTV indirimi var. Bu kampanyamız evlenmek isteyenlere büyük bir fırsat oldu. Biz Kutlu Ticaret olarak Kahta’da iş yerimiz de yeni bir yapılanmaya gittik. Yeni bir mağaza aştık. Vatandaşlarımızı mağazamıza bekleriz” diye konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
SERTPOLAT, ÜNLÜLER ANSİKLOPEDİSİNDE İLK SIRALARDA YER ALDI
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ
KAYA’YA , ÜSTÜN PERFORMANS ÖDÜLÜ