Advert
Advert Advert

Çetinkaya, “Akıncılar Beldemiz İçin Belediye Başkanlığına Hiçbir Başvuru Yapılmamıştır”

Akıncılar Belediye Başkanı İsmet Çetinkaya, “Akıncılarda yeniden Aday olup, olmamam, Başta Sayın Cumhurbaşkanımızın, Ak Parti Disiplin kurulu Başkanımız Ahmet Aydın beyin, Milletvekilimizin İl başkanımızın ilçe başkanımız ve Belde başkanımız, parti üst Teşkilatımızın, Takdirler ve Tercihleridir” dedi.

Çetinkaya, “Akıncılar Beldemiz İçin Belediye Başkanlığına Hiçbir Başvuru Yapılmamıştır”
Çetinkaya, “Akıncılar Beldemiz İçin Belediye Başkanlığına Hiçbir Başvuru Yapılmamıştır” adminn

Akıncılar Beldesinin tercihi kapsamında Akıncılar Belediyesi için müracaat olmazken mevcut Belediye Başkanı İsmet Çetinkaya’nın yaptığı hizmetler kapsamında vatandaşlar tekrardan Çetinkaya’nın devam etmesini talep ediyor.

Akıncılar Belediye Başkanı İsmet Çetinkaya konuyla ilgili açıklama yaparak şunları söyledi;

“31 Mart 2018 günü yapılacak yerel yönetimler seçimleri için AK PARTİ kendi aday adaylarını belli bir seçim takvimi içinde tamamlamıştır. Bu Süre içinde, Akıncılar Beldemiz için ilçe başkanlığına hiçbir başvuru yapılmamıştır. Bu nedenle bazı çevreler bunu yanlış yorumlayabilir düşüncesi ile bu açıklamayı yapmayı uygun buluyorum. Bilindiği gibi, 4 dönemdir, Aralıksız Akıncılar beldesinde belediye başkanı olarak Akıncılar halkının destekleri ile görev aldım, Bu zaman içinde yaptığım Hizmetler ve Belde halkı ile olan samimi ve ilgili ilişkilerim, halk tarafından büyük bir güvenle kabul görmüştür. Bu sebeple 2014 yerel seçimlerinde % 94 oyla Akıncılar halkının, teveccühünü kazanarak, Beldede olağanüstü hizmetlerimiz olan, Haydaran içmesuyu, 1500 tonluk hijyenik içmesuyu deposu, Altyapı, üstyapı, Kanalizasyon yapay doğal arıtma, mezarlıkta Gasilhane, Belde girişi ve belde içi yollar, Gençlik merkezi, Taziye Evi, 2 Adet Halı sahası yapılması, mezarlıkta Gasilhane yapılması, gibi Hizmetlerimiz, Bayanlara olan projelerimiz, Çok proğramlı lisenin açılması, ilköğretim okulun yapılması, 8 adet Öğretmen lojman, Tarihi Osman paşa caminin yapımı, Belde içindeki Elektirik enerji hattının yer altına alınması, gibi hizmetlere vesile olmam, Beldedeki halkımızın bana olan öz güveni artırmıştır.”

Akıncılar Belediye Başkanı olarak devam etmesinde karar kılan vatandaşlara teşekkür eden Çetinkaya, “Gerek ailemle ve gerekse belde halkı ile yaptığım istişareler neticesinde, Benim Akıncılarda Belediye başkanı olarak bu görevi devam etmem, kabul görmüştür. Bu nedenle aday adaylık başvurusu olmamıştır. Belde Halkımızın bana olan Güven ve sadakatten dolayı, Başta Belde başkanımıza, ve yönetimine, kadın ve gençlik kolları başkanlarına, tüm belediye meclis üyelerimize, muhtarlarımıza, Kanaat önderlerimize, Akıncılar kalkındırma kooperatif başkanına, Cami yaptırma dernek başkanına, KILAVUZ, BAYAT, SOĞUKSU, mahalle halkına, Akrabalarıma, Dostlarıma, Arkadaşlarıma, Sonsuz Teşekkür ediyor, Her zaman ve heryerde Akıncılar halkının emrinde ve hizmetinde olacağım belirterek, Şahsıma duyulan bu özgüvene Kayık olmayı kendime şiar edeceğim. Akıncılarda yeniden Aday olup, olmamam, Başta Sayın Cumhurbaşkanımızın, Ak Parti Disiplin kurulu Başkanımız Ahmet Aydın beyin, Milletvekilimizin İl başkanımızın ilçe başkanımız ve Belde başkanımız, parti üst Teşkilatımızın, Takdirler ve Tercihleridir” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehit Er Onur Boztemir Şehadetinin 9. Yılında Dualarla Anıldı
Şehit Er Onur Boztemir Şehadetinin 9. Yılında Dualarla Anıldı
Besni’den Yemen’e Yardım Kermesi
Besni’den Yemen’e Yardım Kermesi