Advert
Advert Advert

Vali Aykut Pekmez’den Sincik İlçesine Ziyaret

Geçtiğimiz günlerde Adıyaman’a gelerek göreve başlayan Vali Aykut Pekmez, sorunların tespiti ve çözümü için ilçe gezilerine başladı.

Vali Aykut Pekmez’den Sincik İlçesine Ziyaret
Vali Aykut Pekmez’den Sincik İlçesine Ziyaret adminn
Haberin galerisi için tıklayın!

Bir dizi programlara katılmak üzere ilk gezisini Sincik ilçesine yapan Vali Aykut Pekmez, Sincik Çatbahçe Köyünde Getoni ve ravanelli gömlekleri fabrika üretim fabrikasını gezdi.

Fabrika sahibi İşadamı İbrahim Genciz’den bilgiler alan Pekmez, istihdam sağladıkları için teşekkür etti.

Vali Aykut Pekmez, Genciz’den işletmenin üretim aşamaları ve kapasitesi hakkında da bilgi aldı.

Vali Aykut Pekmez, ziyaret programı kapsamında Sincik Kaymakamlığını ziyaret etti. Sincik ziyareti sırasında Vali Aykut Pekmez’e İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy ve İl Emniyet Müdürü Metin Alper eşlik etti.

Kaymakamlığı ziyaret eden Vali Aykut Pekmez’i İlçe Kaymakamı Faruk Doğru, Belediye Başkanı Mehmet Korkut, Sincik Genel Meclis Üyeleri ile ilçe yöneticileri karşıladı.

Vali Aykut Pekmez, ilçenin genel durumu ve vatandaşlara sunulan kamu hizmetleri hakkında ilçe Kaymakamı Faruk Doğru’dan bir brifing aldı.

 İlçenin coğrafi yapısı, ekonomisi, nüfusu, fiziki yapısı başta olmak üzere sağlık, eğitim, tarım ve hayvancılık noktasında ilçenin genel durumu ile ilgili Vali Aykut Pekmez’i bilgilendiren Kaymakam Faruk Doğru, ayrıca, ilçede devam eden ve yapılması planlanan yatırımlarla ilgilide bilgi sundu.

Kaymakamlık ziyareti sonrası, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı ve Belediye Başkanlığını ziyaret eden Vali Aykut Pekmez, Belediye’nin Sincik İlçe merkezinde yürüttüğü çalışmalar hakkında Belediye Başkanı Mehmet Korkut’tan bilgi aldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehit Er Onur Boztemir Şehadetinin 9. Yılında Dualarla Anıldı
Şehit Er Onur Boztemir Şehadetinin 9. Yılında Dualarla Anıldı
Besni’den Yemen’e Yardım Kermesi
Besni’den Yemen’e Yardım Kermesi