Advert
Advert Advert

Coffee Maker’s Öğretmenler Günü’ne Hazır

Adıyaman’da 24 Kasım Öğretmenler gününe özel menüsü ve canlı müziği ile hazır Coffee Maker’s, kalitesiyle adından söz ettiriyor.

Coffee Maker’s Öğretmenler Günü’ne Hazır
Coffee Maker’s Öğretmenler Günü’ne Hazır adminn

24 Kasım günü özel menü ve canlı müzik ile öğretmenleri ağırlayacak olan Coffee Maker’s, eşsiz yemek çeşidi ve tatlısıyla öğretmenlere unutulmaz bir gün yaşatmayı hedefliyor.

24 Kasım öğretmenler gününü kutlayan Coffee Maker’s İşletmecisi Hülya Altun, Coffee Maker’s olarak öğretmenler gününe özel bir gün düzenlediklerini ve öğretmenleri beklediklerini ifade etti.

Altun, yaptığı konuşmada şunları söyledi;

“24 Kasım büyük bir gün. Bende bir öğretmen adayı olarak rahat bir şekilde söyleyebiliyorum bütün pilotları, doktorları, savcıları, hakimleri bir öğretmen yetiştiriyor. Anneler öğretmenleri, öğretmenler de yeni nesli yetiştiriyor.  Coffee Maker’s  olarak bir nebze de olsa gönül hoşluğu olsun diye öğretmenlerimizle bir araya geleceğiz ve etkinliklerimizle öğretmenler gününü kutlayacağız. Öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum. Işıkları hiç sönmesin.”

Öğretmenler gününe özel menüden bahseden Altun, “ Öğretmenler gününe özel serpme kahvaltımız var. Normalde 48 TL’yken 44 TL olacak. O güne özel canlı müziğimiz olacak Çello eşliğinde. Adıyaman’da hiçbir yerde bulunmaz Çello, bir ilki gerçekleştireceğiz. Çelloya iki bağlama assolistimizle eşlik edecek. Fiks menü yaptık. Ana yemekleri ikiye böldük beyaz et ve kırmızı et olmak üzere.  Salata, haydari, acılı ezme, köfte, patlıcan ezme, mevsim salatası, mercimek çorbası, ara sıcak olarak çin böreği, tatlı olarak fıstıklı burma kadayıf, ana yemekte kuzu graten ve prinç italyan olacak. Bunlar dünya yemekleri. Sınırsız çayımız olacak. 3 şanslı öğretmenlerimize özel hediyemiz olacak. Coffee Maker’s  hatırası olarak gece sonunda sürpriz ikramlarımız olacak. Profesör ve dekanlarımız  tarafından şiir dinletisi olacak. Bütün öğretmenlerimizi bekliyoruz. Coffee Makers’a olan ilgi yoğun. Çünkü aile ortamı olmasından dolayı. O güne özel biraz daha kalabalık olacağız” diye konuştu.

Haber Merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehit Er Onur Boztemir Şehadetinin 9. Yılında Dualarla Anıldı
Şehit Er Onur Boztemir Şehadetinin 9. Yılında Dualarla Anıldı
Besni’den Yemen’e Yardım Kermesi
Besni’den Yemen’e Yardım Kermesi